GRA TERENOWA

🕵️ Wrocław odkrywaj, Paszport zdobywaj!

AHOJ! 🗺 Już jutro 8 maja, rusza pierwsza edycja bezpłatnej gry terenowej – Wrocław odkrywaj, Paszport zdobywaj! To nasz kolejny ilustrowany projekt z myślą o 👨‍👩‍👧‍👦 rodzinach z dziećmi.

👉 Gra powstała przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego 

🕵️ Dzięki grze odkryjesz wrocławski rynek na nowo!
🎨 Gra jest pięknie zilustrowana przez Mariusza Majewskiego 
✍️ W całości napisana wierszem przez Kasię Krzemińską
🎁 Od jutra 8 maja, do każdego zamówionego Paszportu Młodego Odkrywcy dodajemy bezpłatnie grę terenową po WROCŁAWSKIM RYNKU!
 
‼️ JUŻ WKRÓTCE KOLEJNA EDYCJA!!!
🕵️ NA CZYM POLEGA GRA:
🔸 Podczas pierwszej edycji gry terenowej (8 maja) spotykamy się na wrocławskim Placu Solnym. Otrzymujecie od nas wówczas pakiet startowy: woreczek sportowy, wydrukowaną wersję gry 🗺 (która poprowadzi Was po rynku i jego okolicach), długopis ✍️ do zapisywania rozwiązań i ekologiczny soczek, 🧃 dla spragnionych (nie tylko) wrażeń
🔹 Podczas gry wykonujecie znajdujące się w niej zadania, a na podstawie rozwiązanych zagadek dowiadujecie się, gdzie iść dalej (emocje gwarantowane)
🔸 Po przejściu gry, oddajecie nam wypełnioną kartę i w zamian otrzymujecie pakiety dolnośląskich nagród, które z pewnością sprawią Wam radość
❓ JAK SIĘ ZAPISAĆ NA UDZIAŁ W GRZE TERENOWEJ:
Gra jest bezpłatna, obowiązują jednak zapisy, gdyż liczba pakietów startowych jest ograniczona! Aby zgłosić swój udział, należy wysłać maila 📧 na adres: facebook@dolnyslask.pl, a w mailu zawrzeć:
➡️ Nazwę Waszej drużyny (kreatywność mile widziana)
➡️ Liczbę osób (osobno liczba dzieci oraz opiekunów)
➡️ W odpowiedzi na maila otrzymacie potwierdzenie udziału oraz dokładną godzinę, o której macie się zgłosić po pakiet startowy (między 11, a 13). Szacowany czas jaki należy przeznaczyć na grę to ok 1-1,5 h.
 
‼️ JUŻ WKRÓTCE KOLEJNA EDYCJA!!!

Jeśli spodobał Ci się Nasz wpis UDOSTĘPNIJ GO PROSZĘ,
klikając w poniższy baner Facebooka lub Instagrama. 👇

🔹 Polub naszą strone na FACEBOOKU.
🔸 Zajrzyj na Nasz INSTAGRAM.
🔹 Obejrzyj więcej filmów na Naszym kanale YOU TUBE.

Tags from the story
, ,

Dodaj komentarz