fbpx

Podaruj bliskim wyjątkowy czas!

Koniecznie poznaj nasz autorski projekt!

🎄 40 KART ZE ŚWIĄTECZNYMI ZADANIAMI DO KALENDARZA ADWENTOWEGO

🎁 Kalendarz adwentowy to doskonała zabawa i przemiły rytuał dla całej rodziny! KARTY ZE ŚWIĄTECZNYMI ZADANIAMI, to wspaniały pomysł na spędzenie przedświątecznego czasu. Grudzień już od pierwszych dni stanie się magicznym i wyjątkowym miesiącem. 👨‍👩‍👧‍👦 Dzieci tuż po przebudzeniu będą biec do kalendarza i z niecierpliwością oczekiwać kolejnego zadania. Doświadczą czegoś nowego i niespotykanego wcześniej. 

Kalendarz adwentowy wprowadzi Was w świąteczny nastrój i stworzy niepowtarzalne wspomnienia z dzieciństwa.

40 RÓŻNYCH ZADAŃ DO WYBORU

Kalendarz Adwentowy ma 24 dni. Otrzymujesz 16 dodatkowych kart, abyś miał możliwość wyboru, które zadania chcecie wykonać. W tym dwie karty "blanco" na własne pomysły.

🌟 Jeżeli zastanawiasz się co włożyć do kalendarza adwentowego i nie masz pomysłu na zadania dla dzieci, KARTY ZE ŚWIĄTECZNYMI ZADANIAMI są właśnie dla Ciebie! Zestaw zawiera 40 pięknie zaprojektowanych kart w 3 różnych kolorach do wyboru: 🔵 granat, 🔴 bordo lub 🟢 butelkowa zieleń. Celowo jest ich więcej i nie zostały ponumerowane. Otrzymacie 16 dodatkowych kart, abyście w zależności od nastroju mogli zdecydować, które zadanie dziś wykonacie. To naprawdę świetny pomysł na spędzenie czasu z dzieckiem! KARTY ZE ŚWIĄTECZNYMI ZADANIAMI pomogą zbudować świąteczną atmosferę i odliczać dni do świąt.

LIMITOWANA EDYCJA

Mamy przygotowanych tylko 100 zestawów w jednym z 3 kolorów. Nie zwlekaj! Spraw sobie i Twojej rodzinie wyjątkowy prezent.

KARTY ZE ŚWIĄTECZNYMI ZADANIAMI pomogą zbudować świąteczną atmosferę i odliczać dni do świąt.

Zadania w zestawie są proste i przyjemne, do samodzielnego wykonania lub przy pomocy rodziców. Za ich wykonanie dzieci mogą otrzymać drobne słodkości lub malutkie upominki. Jednak największą nagrodą będzie czas, który wspólnie spędzicie!

KARTY WYSOKIEJ JAKOŚCI

Nasze karty wydrukowane są na grubym, wytrzymałym papierze kredowym 450 g/m², dodatkowo powlekanym aksamitną powłoką "soft touch", niezwykle przyjemną w dotyku.

Boże Narodzenie to najwspanialszy okres w roku. Spraw, żeby czas oczekiwania na Święta również taki był i już dziś zamów KARTY ZE ŚWIĄTECZNYMI ZADANIAMI!

Twoi bliscy nie będą mogli się doczekać kolejnego wyzwania, a czas oczekiwania na Boże Narodzenie nabierze nowego wymiaru i jakości! Naprawdę warto! Chwile spędzone przy rozwiązywaniu zadań z rodziną okażą się bezcenne!

CO WARTO WIEDZIEĆ:

  • Karty sprzedajemy w formie wydrukowanej i cyfrowej (do samodzielnego wydruku)
  • Zestaw zawiera 40 kart!
  • Sprzedawane w limitowanej ilości 100 sztuk z każdego koloru.
  • Karty zaprojektowane w 3 kolorach: granatowy, bordowy i butelkowa zieleń.
  • Karty zapakowane są w tekturową kopertę z ozdobną naklejką i drewnianą zawieszką.
  • Wydrukowane na sztywnym papierze o gramaturze 450 gram. pokryte folią.
  • Wymiary karty: 54 × 85 mm

JEDYNY TAKI

Włożyliśmy w ten projekt mnóstwo pracy i serducha. Te karty to nasz autorski projekt, od początku zaprojektowany i wykonany przez AHOJ PRZYGODO! Mamy nadzieję, że zadania sprawią wam dużo frajdy, a Twoja rodzina poczuje zbliżającą się magię Świąt!

Co zawiera zestaw?

40 kart w formacie 54 × 85 mm wydrukowanych na grubym papierze kredowym. Dodatkowo karty, powlekane są folią, która zapobiega otarciom.

Jak wysyłamy?

Karty pakowane są w kopertę z ozdobną naklejką i drewnianą zawieszką. Całość wysyłamy w bąbelkowej kopercie.

Jak korzystać?

Wybierz 24 zadania z 40 dostępnych kart. Umieść je w kalendarzu adwentowym i ciesz się wspólnie spędzonymi chwilami z rodziną!

KARTY DRUKOWANE

🔵🟢🔴 Wybierz kolor kart i zamów już dziś! 1 grudnia tuż tuż...

Zestaw zawiera 40 drukowanych kart sprzedawanych w limitowanej ilości 100 sztuk. Karty zapakowane są w ozdobną kopertę z drewnianą zawieszką. Wydrukowane na sztywnym papierze o gramaturze 450 g/m², pokryte folią ochronną. Wymiary karty: 54 × 85 mm.

JEŻELI SPODOBAŁ CI SIĘ NASZ PRODUKT, UDOSTĘPNIJ GO! BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO JAK:

🔹 Polubisz naszą stronę na FACEBOOKU.
🔹 Zajrzysz na nasz INSTAGRAM i konto na kanale YOU TUBE.