fbpx

Szykuj się na wiosenną zabawę!

Koniecznie poznaj nasz nowy autorski projekt

🐰 36 KART Z „ZADANIAMI OD KRÓLICZKA”

🐣 KARTY Z ZADANIAMI OD KRÓLICZKA, to wspaniały pomysł na spędzenie czasu z rodziną. Wiosna już od pierwszych dni stanie się wyjątkowa i radosna. Karty wprowadzą Was w wielkanocny nastrój i stworzą niepowtarzalne wspomnienia.

🌷 WIOSENNE AKTYWNOŚCI, TRADYCJE WIELKANOCNE I CIEKAWOSTKI DLA CAŁEJ RODZINY

36 ZADAŃ DO WYBORU

Talia kart zawiera 34 zadania i ciekawostki dla dzieci oraz 2 karty do samodzielnego wypełnienia. 

🌱 Celowo jest ich więcej i nie zostały ponumerowane. Otrzymacie 36 kart, abyście w zależności od nastroju mogli zdecydować, które zadanie dziś wykonacie. To naprawdę świetna motywacja! Karty z „ZADANIAMI OD KRÓLICZKA” pomogą zbudować wiosenną atmosferę i odliczać dni do Wielkanocy.

🐇 Jeżeli zastanawiasz się jak stworzyć rodzinną atmosferę przed świętami wielkanocnymi i nie masz pomysłu na zadania dla dzieci, karty z „ZADANIAMI OD KRÓLICZKA” są właśnie dla Ciebie! Zestaw zawiera 36 pięknie zaprojektowanych kart w pastelowych kolorach.

🐥 LIMITOWANA EDYCJA

Mamy przygotowanych tylko 200 zestawów kart. Nie zwlekaj! Spraw sobie i Twojej rodzinie wyjątkowy prezent.

🐑 Karty z „ZADANIAMI OD KRÓLICZKA” pomogą zbudować wiosenną atmosferę i odliczać dni do Wielkanocy.

☘️ Karty Wielkanocne zawierają mnóstwo ciekawostek. Dowiesz się z nich jakie są symbole Wielkanocy, czym różni się kraszanka od pisanki, skąd przywędrowała do nas babka wielkanocna, gdzie obejrzysz jedną z największych kolekcji pisanek w Europie, ile czekoladowych zajączków co roku powstaje na świecie, czym jest Jajko Fabergé lub na czym polega słynna na całym świecie zabawa „egg hunt”.

🌼 Zadania w zestawie są proste i przyjemne, do samodzielnego wykonania lub przy pomocy rodziców. Za ich wykonanie dzieci mogą otrzymać drobne słodkości lub malutkie upominki. Jednak największą nagrodą będzie czas, który wspólnie spędzicie.

KARTY WYSOKIEJ JAKOŚCI

Nasze karty wydrukowane są na grubym, wytrzymałym papierze kredowym 450 g/m², dodatkowo powlekanym aksamitną powłoką "soft touch", niezwykle przyjemną w dotyku.

🌱 Wielkanoc to jedno z najpiękniejszych świąt w roku. Spraw, żeby czas oczekiwania również taki był i już dziś zamów karty z „ZADANIAMI OD KRÓLICZKA”

🦋 Twoje dzieci nie będą mogły się doczekać kolejnego wyzwania, a czas oczekiwania na Wielkanoc nabierze nowego wymiaru i jakości! Naprawdę warto! Chwile spędzone przy rozwiązywaniu zadań z rodziną są bezcenne!

CO WARTO WIEDZIEĆ:

 • 🔸 Karty sprzedajemy w formie wydrukowanej

  🔹 Zestaw zawiera 36 kart!

  🔸 Sprzedawane w limitowanej ilości 200 sztuk

  🔹 Karty zaprojektowane w pastelowych kolorach zawierają 34 ciekawostki

  🔸 Karty zapakowane są w tekturową kopertę z ozdobną naklejką i drewnianą zawieszką

  🔹 Wydrukowane na sztywnym papierze o gramaturze 450 gram, pokryte folią

  🔸 Wymiary karty: 54 × 85 mm

JEDYNY TAKI

Włożyliśmy w ten projekt mnóstwo pracy i serducha. Te karty to nasz autorski projekt, od początku zaprojektowany i wykonany przez AHOJ PRZYGODO! Mamy nadzieję, że zadania sprawią wam dużo frajdy, a Twoja rodzina poczuje zbliżającą się magię Wielkanocy!

Co zawiera zestaw?

36 kart w formacie 54 × 85 mm wydrukowanych na grubym papierze kredowym. Dodatkowo karty, powlekane są folią, która zapobiega otarciom.

Jak wysyłamy?

Karty pakowane są w kopertę z ozdobną naklejką i drewnianą zawieszką.

Jak korzystać?

Wybierz zadania z 36 dostępnych kart i ciesz się wspólnie spędzonymi chwilami z rodziną!

34,90 zł

JEŻELI SPODOBAŁ CI SIĘ NASZ PRODUKT, UDOSTĘPNIJ GO! BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO JAK:

🔹 Polubisz naszą stronę na FACEBOOKU.
🔹 Zajrzysz na nasz INSTAGRAM i konto na kanale YOU TUBE.