fbpx

Gotowy na przygodę?

AHOJ! DOLNY ŚLĄSK

Paszport Młodego Odkrywcy

Dołącz do odkrywców!

0
sprzedanych egzemplarzy

#ahojDolnySlask

Poznaj ilustrowany przewodnik turystyczny dla dzieci w każdym wieku.

Zbiór najciekawszych atrakcji Dolnego Śląska, dzięki którym zobaczysz region z zupełnie nowej perspektywy.

50 MIEJSC DO ODKRYCIA

Paszport zawiera opis 50 miejsc do odkrycia, podzielonych na 7 kategorii. Znajdziesz w nim ciekawostki, zadania i zabawy, które urozmaicą rodzinne wycieczki. Przeżyjesz prawdziwą przygodę i przekonasz się, że Dolny Śląsk to miejsce, które można odkrywać nieustannie!

Każde miejsce zawiera ilustrację, lokalizację, krótki opis dopasowany do młodego odbiorcy, propozycję aktywności dla dziecka, zdjęcie i pieczątkę do pokolorowania. 

Między kategoriami znajdziecie zabawy dla dzieci np. kolorowankę, labirynt lub wyszukiwarkę​

Dobra zabawa i edukacja w jednym!​

PASZPORT MŁODEGO ODKRYWCY to spersonalizowana książeczka, dzięki której odkryjecie Dolny Śląsk na nowo. Na pierwszej stronie dziecko może wkleić swoje zdjęcie, podpisać się imieniem i nazwiskiem oraz wpisać swój wiek. 

Wspaniałe ilustracje!

Jeśli turystyczne przewodniki kojarzysz z nudnymi informacjami i nieciekawą oprawą graficzną, to koniecznie sięgnij po naszą książeczkę. Przekonasz się, że wycieczki po Dolnym Śląsku to znacznie więcej niż jesteś w stanie sobie wyobrazić.

Masz go zawsze przy sobie​

Paszport został wydrukowany w formacie A6 (10,5 x 14,8 cm) tak, aby towarzyszył wam podczas każdej wyprawy. Zmieścił się do damskiej torebki i plecaka dziecka. Dzięki spiralom i grubym kartkom dzieci z łatwością mogą przeglądać kolejne strony i tak złożyć paszport by z obu stron znajdowała się jedna atrakcja

Pomysł na Paszport został doceniony przez
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

JEDYNY TAKI

PASZPORT MŁODEGO ODKRYWCY to książeczka w całości zaprojektowana i napisana przez założycieli bloga AHOJ Przygodo - Agnieszkę i Mariusza Majewskich.

„Włożyliśmy w ten projekt mnóstwo pracy i serducha. Jesteśmy pewni, że zadania sprawią wam dużo frajdy, a Twoja rodzina zyska bezcenne wspomnienia”

Specyfikacja

Książka spiralowana. Wydrukowana na sztywnym papierze o gramaturze 250 g/m² ; Wymiary: 10,5 × 14,8 cm ; Liczba stron: 120

Jak wysyłamy?

Paszport wysyłamy w bąbelkowej kopercie.

Jak korzystać?

Wybierz jedno z 50 miejsc zawartych w przewodniku. Odkrywaj Dolny Śląsk i ciesz się wspólnie spędzonymi chwilami z rodziną!

39,90 zł

Gotowy na kolejne przygody? Sprawdź inne PASZPORTY MŁODEGO ODKRYWCY

JEŻELI SPODOBAŁ CI SIĘ NASZ PRODUKT, UDOSTĘPNIJ GO! BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO JAK:

✔ Polubisz naszą stronę na FACEBOOKU.
Zajrzysz na nasz INSTAGRAM i konto na kanale YOU TUBE.