fbpx

Gotowy na przygodę?

NOWA EDYCJA 2023!
więcej miejsc i atrakcji do odkrycia

AHOJ! WROCŁAW

Paszport Młodego Odkrywcy

Dołącz do odkrywców!

0
sprzedanych egzemplarzy

#ahojWrocław

Poznaj ilustrowany przewodnik turystyczny dla dzieci w każdym wieku.

40 MIEJSC DO ODKRYCIA

Jeśli miejskie przewodniki kojarzą się wam z nudnymi informacjami i nieciekawą oprawą graficzną, koniecznie sięgnijcie po naszą książeczkę. Paszport opisuje atrakcje Wrocławia, zawiera ciekawostki, zadania i zabawy, które urozmaicą spacer najmłodszym. Wszystko zebrane w pięciu kategoriach.

Każde miejsce zawiera ilustrację, lokalizację, krótki opis dopasowany do młodego odbiorcy, propozycję aktywności dla dziecka, zdjęcie i pieczątkę do pokolorowania. 

Zbiór najciekawszych atrakcji stolicy Dolnego Śląska, który pokaże wam miasto z zupełnie innej perspektywy.

Wszystkie miejsca w Paszporcie sprawdziliśmy osobiście i wiemy jaką radość sprawiło dzieciom ich odkrywanie.

lupa

OPINIE

"Podoba mi się, że nie ma tu nudnych, sztywnych punktów wycieczki. Oczywiście jest podstawa jak Rynek, Ostrów Tumski czy Hala Stulecia, ale na tym standard się kończy. Dalej są tylko mega atrakcyjne propozycje: Hydropolis, Mamut, Kuźnia Piratów, Wioska Hobbitów, Wodny plac zabaw, Tor wrotkarski, Klockownia czy Jump Hall. Przeczytajcie tę listę dzieciom i sami zobaczcie jak im się zaświecą oczy... Wiosno! Dajesz! Bo chcemy zwiedzać!"
@mojedzieckosienudzi

Miejsca

Place Zabaw

Parki i Ogrody

Muzea

Atrakcje

Każde miejsce zawiera ilustrację, lokalizację, krótki opis dopasowany do młodego odbiorcy, propozycję aktywności dla dziecka, zdjęcie i pieczątkę do pokolorowania. 

Między kategoriami znajdziecie zabawy dla dzieci np. kolorowankę, labirynt lub wyszukiwarkę​

Dobra zabawa i edukacja w jednym!

Poznasz wiele ciekawostek na temat miasta​, między innymi pochodzenie nazwy Wrocław, herb miasta, ludność czy przybliżoną liczbę mostów. PASZPORT MŁODEGO ODKRYWCY to spersonalizowana książeczka, dzięki której odkryjecie miasto na nowo. Na pierwszej stronie dziecko może wkleić swoje zdjęcie, podpisać się imieniem i nazwiskiem oraz wpisać swój wiek. 

LIMITOWANA EDYCJA

Nie zwlekaj! Spraw sobie i Twojej rodzinie niezwykłe przeżycia!

Idealny Dla Rodziny!

Otrzymujesz gotowy plan na zwiedzanie miasta

Projekt stworzono z myślą o rodzinnych spacerach. Zachęca do wyjścia poza własne podwórko i zorganizowania mikrowyprawy w nieznaną dzielnicę miasta. Dzięki książeczce przekonacie się, że Wrocław to miejsce pełne zabawy, które można odkrywać nieustannie!

Masz go zawsze przy sobie

Paszport został wydrukowany w formacie A6 (10,5 x 14,8 cm) tak, aby towarzyszył Wam podczas każdej wyprawy. Zmieścił się do damskiej torebki i plecaka dziecka. Dzięki spiralom i grubym kartkom dzieci z łatwością mogą przeglądać kolejne strony i tak złożyć paszport by z obu stron znajdowała się jedna atrakcja.

Pomysł na Paszport został doceniony przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Cezary Przybylski Marszałek Województwa Dolnośląskiego

Wielką zaletą publikacji jest fakt, iż większość atrakcji to miejsca zewnętrzne, co w dzisiejszych czasach ma ogromne znaczenie. Stolica Dolnego Śląska kryje w sobie ogrom atrakcji, a paszport pozwala odkrywać miasto po swojemu, w dowolnej kolejności i zgodnie z zainteresowaniami, udowadniając tym samym, że Dolny Śląsk to region nie tylko atrakcyjny, ale przede wszystkim przyjazny całym rodzinom”.

JEDYNY TAKI

PASZPORT MŁODEGO ODKRYWCY to książeczka w całości zaprojektowana i napisana przez założycieli bloga AHOJ Przygodo - Agnieszkę i Mariusza Majewskich.

„Włożyliśmy w ten projekt mnóstwo pracy i serducha. Jesteśmy pewni, że zadania sprawią wam dużo frajdy, a Twoja rodzina zyska bezcenne wspomnienia”

„Pomysł na tego typu publikację wziął się, jak to zwykle bywa, z życia i z własnej potrzeby. Jako rodzice dwóch chłopców w wieku przedszkolno-szkolnym szukaliśmy inspiracji na kolejne wycieczki po Wrocławiu, a jednocześnie chcieliśmy, by każda z tych wypraw coś wnosiła, była interesująca i zawierała ciekawe zadania, które również umieściliśmy w paszporcie.”

Specyfikacja

Książka spiralowana. Wydrukowana na sztywnym papierze o gramaturze 250 g/m² ; Wymiary: 10,5 × 14,8 cm ; Liczba stron: 98

Jak wysyłamy?

Paszport wysyłamy w bąbelkowej kopercie.

Jak korzystać?

Wybierz jedno z 40 miejsc zawartych w przewodniku. Odkrywaj Wrocław i ciesz się wspólnie spędzonymi chwilami z rodziną!

OPINIE

PASZPORT jest świetny! Od wczoraj czytamy, przeglądamy, rozwiązujemy zadania, planujemy już wycieczki. Część miejsc dobrze znamy i nawet zadania do wykonania są już zaliczone, ale nic nie stoi na przeszkodzie wykonać je raz jeszcze 🙂 Super sprawa i świetny pomysł!
— Anna
Zamówiliśmy paszport i jesteśmy zachwyceni! ❤️❤️❤️ Od razu domawiam kilka na prezenty dla dzieci z rodziny!
— Katarzyna
Wasz paszport jest znakomity! Obawiałam się, że moja 8 latka nie będzie zainteresowana, a tu takie zaskoczenie. Jak tylko odebrałyśmy z paczkomaty siedziała godzinę sama czytała i zaznaczała gdzie już byliśmy. Teraz nie ruszamy się do miasta bez paszportu! Świetna robota. Czekam na kolejne części.
— EmKa
AHOJ! My zamierzamy wystartować z Paszportem od początku. Zaliczyć wszystkie atrakcje jeszcze raz i dodatkowo te, których jeszcze nie mieliśmy okazji zobaczyć 😍
— Adriana
Pół rzeczy jeszcze nie znamy. Te place zabaw wyglądają super. Musimy odwiedzić te miejsca podczas następnej wizyty. Przewodnik pierwsza klasa. Tego ludzie potrzebują, jak jadą na zwiedzanie. 🙂
— @mynaszlaku

39,90 zł

Gotowy na kolejne przygody? Sprawdź inne PASZPORTY MŁODEGO ODKRYWCY

JEŻELI SPODOBAŁ CI SIĘ NASZ PRODUKT, UDOSTĘPNIJ GO! BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO JAK:

🔹 Polubisz naszą stronę na FACEBOOKU.
🔹 Zajrzysz na nasz INSTAGRAM i konto na kanale YOU TUBE.