Gotowy Na Przygodę?

AHOJ! WROCŁAW
Paszport Młodego Odkrywcy

#ahojWroclaw

Poznaj ilustrowany przewodnik turystyczny dla dzieci w każdym wieku.

Zbiór najciekawszych atrakcji stolicy Dolnego Śląska, który pokaże wam miasto z zupełnie innej perspektywy.

Wszystkie miejsca w Paszporcie sprawdziliśmy osobiście i wiemy jaką radość sprawiło dzieciom ich odkrywanie.

lupa

30 MIEJSC DO ODKRYCIA

Jeśli miejskie przewodniki kojarzą się wam z nudnymi informacjami i nieciekawą oprawą graficzną, koniecznie sięgnijcie po naszą książeczkę. Paszport opisuje atrakcje Wrocławia, zawiera ciekawostki, zadania i zabawy, które urozmaicą spacer najmłodszym. Wszystko zebrane w pięciu kategoriach.

Miejsca

Place Zabaw

Parki i Ogrody

Muzea

Atrakcje

Każde miejsce zawiera ilustrację, lokalizację, krótki opis dopasowany do młodego odbiorcy, propozycję aktywności dla dziecka, zdjęcie i pieczątkę do pokolorowania. 

Między kategoriami znajdziecie zabawy dla dzieci np. kolorowankę, labirynt lub wyszukiwarkę​

Dobra zabawa i edukacja w jednym!

Poznasz wiele ciekawostek na temat miasta​, między innymi pochodzenie nazwy Wrocław, herb miasta, ludność czy przybliżoną liczbę mostów. PASZPORT MŁODEGO ODKRYWCY to spersonalizowana książeczka, dzięki której odkryjecie miasto na nowo. Na pierwszej stronie dziecko może wkleić swoje zdjęcie, podpisać się imieniem i nazwiskiem oraz wpisać swój wiek. 

LIMITOWANA EDYCJA

Nie zwlekaj! Spraw sobie i Twojej rodzinie niezwykłe przeżycia!

Idealny Dla Rodziny!

Otrzymujesz gotowy plan na zwiedzanie miasta

Projekt stworzono z myślą o rodzinnych spacerach. Zachęca do wyjścia poza własne podwórko i zorganizowania mikrowyprawy w nieznaną dzielnicę miasta. Dzięki książeczce przekonacie się, że Wrocław to miejsce pełne zabawy, które można odkrywać nieustannie!

Masz go zawsze przy sobie

Paszport został wydrukowany w formacie A6 (10,5 x 11 cm) tak, aby towarzyszył Wam podczas każdej wyprawy. Zmieścił się do damskiej torebki i plecaka dziecka. Dzięki spiralom i grubym kartkom dzieci z łatwością mogą przeglądać kolejne strony i tak złożyć paszport by z obu stron znajdowała się jedna atrakcja.

Pomysł na Paszport został doceniony przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Cezary Przybylski Marszałek Województwa Dolnośląskiego

Wielką zaletą publikacji jest fakt, iż większość atrakcji to miejsca zewnętrzne, co w dzisiejszych czasach ma ogromne znaczenie. Stolica Dolnego Śląska kryje w sobie ogrom atrakcji, a paszport pozwala odkrywać miasto po swojemu, w dowolnej kolejności i zgodnie z zainteresowaniami, udowadniając tym samym, że Dolny Śląsk to region nie tylko atrakcyjny, ale przede wszystkim przyjazny całym rodzinom”.

JEDYNY TAKI

PASZPORT MŁODEGO ODKRYWCY to książeczka w całości zaprojektowana i napisana przez założycieli bloga AHOJ Przygodo - Agnieszkę i Mariusza Majewskich.

„Włożyliśmy w ten projekt mnóstwo pracy i serducha. Jesteśmy pewni, że zadania sprawią wam dużo frajdy, a Twoja rodzina zyska bezcenne wspomnienia”

„Pomysł na tego typu publikację wziął się, jak to zwykle bywa, z życia i z własnej potrzeby. Jako rodzice dwóch chłopców w wieku przedszkolno-szkolnym szukaliśmy inspiracji na kolejne wycieczki po Wrocławiu, a jednocześnie chcieliśmy, by każda z tych wypraw coś wnosiła, była interesująca i zawierała ciekawe zadania, które również umieściliśmy w paszporcie.”

Specyfikacja

Książka spiralowana. Wydrukowana na sztywnym papierze o gramaturze 250 g/m² ; Wymiary: 11 × 15 cm ; Liczba stron: 76

Jak wysyłamy?

Paszport wysyłamy w bąbelkowej kopercie.

Jak korzystać?

Wybierz jedno z 30 miejsc zawartych w przewodniku. Odkrywaj Wrocław i ciesz się wspólnie spędzonymi chwilami z rodziną!

Promocja trwa do końca stycznia 2021 

JEŻELI SPODOBAŁ CI SIĘ NASZ PRODUKT, UDOSTĘPNIJ GO! BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO JAK:

🔹 Polubisz naszą stronę na FACEBOOKU.
🔹 Zajrzysz na nasz INSTAGRAM i konto na kanale YOU TUBE.