fbpx

ZNALEŹLIŚMY NAJLEPSZE SANKI DLA DZIECI!

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 2 Min Czytania

🛷 Składane sanki to świetny wybór!

AHOJ! ❄️  Wiecie, jakie są najlepsze sanki dla dzieci? Te, które zmieszczą się do waszego bagażnika! 😁 Znaleźliśmy idealne rozwiązanie w sklepie Decathlon! Składana konstrukcja umożliwia wygodny transport oraz łatwe przechowywanie. Są solidne, szybkie, wygodne i bardzo łatwe w obsłudze. Sanki w zestawie posiadają sznurek. Dodatkowo można dokupić oparcie dla dziecka. Nasz 5-letni Ignaś bez problemu wyciąga je z bagażnika i rozkłada. Mechanizm użyty w sankach umożliwia rozłożenie ich jednym ruchem, jednocześnie blokując możliwość przypadkowego złożenia. Są naprawdę świetne!

🔹 Składane sanki Decathlon w zestawie ze sznurkiem – do kupienia tutaj.

🔹 Oparcie do składanych sanek – do kupienia tutaj. 

🛷 Posiadamy model – DAVO 100 SKŁADANE – tańszy i  przewidziany dla 1 osoby. W rzeczywistości jest wystarczający dla 2 dzieci, a i my kilkanaście razy zjeżdżaliśmy z dzieciakami z górki. Bardzo się cieszę z tego zakupu, bo za nami już kilka połamanych plastikowych ślizgaczy, jabłuszek i sanek z bocznymi hamulcami. Drewnianych nigdy nie brałam pod uwagę właśnie ze względu na ich wielkość. 

👉 Sanki możecie zamówić z odbiorem osobistym w wybranym przez Was sklepie. Wpiszcie miasto, w którym mieszkacie i sprawdźcie dostępność, najlepiej kilka razy dziennie. Nam udało się zamówić sanki koło godziny 18:00 (rano we Wrocławiu nie było ani jednej sztuki!) i już za kilka minut były do odebrania w Decathlon Magnolia. Polecam bardzo i życzę Wam wspaniałej zabawy na śniegu.

Jeśli spodobał Ci się nasz wpis UDOSTĘPNIJ GO PROSZĘ,
klikając w poniższy baner, Facebooka lub Instagrama. 👇

🔹 Polub naszą stronę na FACEBOOKU.
🔸 Zajrzyj na Nasz INSTAGRAM.
🔹 Obejrzyj więcej filmów na naszym kanale YOU TUBE.

Udostępnij ten artykuł
Leave a comment