O! AHOJ

Rodzinka Majewskich

AHOJ Przygodo tworzy rodzinka z Wrocławia, która kocha podróżować, odkrywać nowe miejsca i spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Nie spotkasz nas wypoczywających cichutko na kocu w parku. Będziemy tą rodziną, którą słychać z daleka! Jesteśmy pełni energii, radości i żądni wrażeń. Promujemy wrocławskie atrakcje dla dzieci i miejsca przyjazne rodzinom. Kochamy Wrocław całym sercem i to właśnie Dolny Śląsk i okolice są głównym celem naszych wyjazdów. Chcemy odkryć jak najwięcej perełek i stworzyć RODZINNĄ MAPĘ WROCŁAWIA!

Rodzinka Majewskich to nasze energetyczne dzieciaki Ignaś (5 l.) i Miko (7 l.) oraz zakochani w sobie po uszy Agnieszka i Mariusz. Tak… tak… spędzamy ze sobą od ponad 10 lat – 24h na dobę! To musi być prawdziwa miłość!

IGNAŚ (Iti) ma energii za kilkoro dzieci! Wszędzie go pełno! Chodzi po drzewach jak małpka, przeskakuje przez ogrodzenia, wszelkie upadki nie robią na nim żadnego wrażenia. Jest prawdziwym wojownikiem i nigdy się nie poddaje. Jest też niesamowicie kreatywny: z rolek papieru zrobi lornetkę, z patyczków i kolorowego papieru lody na patyku. To dziecko, które nigdy nie milknie i za którym trzeba cały czas podążać wzrokiem, bo jego pomysły wprawiają jednocześnie w zachwyt i wywołują zawał serca!

MIKOŁAJ (Miko) od maluszka jest bystrzakiem! Uwielbia konstruować, budować bazy i tworzyć plany bitew. Jest mistrzem w składaniu puzzli, uwielbia gry planszowe, Brawl Stars, pizze i hamburgery z PasiBusa. Jest bardzo rodzinny, dobry i pomocny. Charakter ma po tatusiu, nie boję się więc o jego przyszłość! W tym roku pójdzie do szkoły i jestem pewna, że świetnie sobie poradzi, bo potrafi skupić się na zadaniach i uwielbia towarzystwo dzieci!

Cóż … Mają energię – bardzo dużo energii. Nie usiądą na pięć minut, a my staramy się za nimi nadążyć. Dlatego zaczęliśmy podróżować, odkrywać nowe miejsca, a przede wszystkim spędzać razem czas. Chcemy, żeby poznali ten cudowny świat.

AGNIESZKA to optymistka w różowych okularach na nosie. Podobnie jak Ignaś nie usiedzi w jednym miejscu, ciągnie ją do ludzi i podróżowania. Śpiewa, maluje, projektuje, tworzy… czego to ona nie wymyśli! To taka cygańska dusza z sercem na dłoni! Kocha ludzi, ich towarzystwo, zgiełk miasta, szum i tłumy! Gdy ma do ogarnięcia kilka tematów na raz czuje, że żyje! Rutyna i przewidywalność to, to co ją najbardziej męczy. Kocha nowe wyzwania i cieszy się każdą rzeczą jak dziecko! To ona organizuje nasze wyjazdy, prowadzi bloga AHOJ, robi fotografie i pisze teksty.

MARIUSZ jest fotografem portretowym, ślubnym oraz nauczycielem, Uwielbia rysować, malować, jeździć na deskorolce, snowboardzie, pić dużo kawy i jeść czekoladę. Na Playstation1 ukończył grę Metal Gear Solid szesnaście razy i zdobył wszystkie złote puchary w Gran Turismo. Jest typem faceta, który jak już się za coś weźmie to musi to robić najlepiej! Chciał narysować sylwetkę człowieka to przewertował całą książkę do anatomii i miałam w domu teczkę ludzkich kości narysowanych ołówkiem… Tworzył projekty w kolorze to chciał sprowadzać kredki z Ameryki!!! Jego pomysły nie mają końca… To najbardziej kreatywna dusza jaką znam! Jest wspaniałym ojcem, który poświęca ogrom pracy i czasu na każdą spędzoną z chłopcami chwilę. Jest jak wygrana na loterii i szczęśliwy los. Moim uzupełnieniem i wsparciem. Najlepszym przyjacielem, który dodaje skrzydeł i mocy, gdy opadam z sił.

Razem zawojujemy świat, bo tyko z takimi wariatami jak Oni mogę przenosić góry i zdobyć niejeden szczyt! 

Z sukcesem prowadzimy 2 firmy fotograficzne:

Mariusz Majewski Potographer zajmującą się fotografią ślubną – www.mariuszmajewski.com

Art Nuve zajmującą się fotografia biznesową i eventową – www.artnuve.pl

Rodzinna przygoda z CEWE

Kilka lat temu wygrałam konkurs na najlepszą fotoksiążkę roku „PAMIĘTNIK – Moje 9 miesięcy z brzuszkiem”. Tak się złożyło, że od pewnego czasu można nas zobaczyć w reklamach telewizyjnych, kampaniach internetowych i banerach w całym kraju. Nasza przygoda z Cewe trwa już 4 lata!

Udział w Talent Show? Pewnie!

Rok 2011 był bardzooo ciekawy! Dostałam się do programu „Bitwa Na Głosy”, na 2 miesiące przeprowadziliśmy się do Milówki by razem z Golec uOrkiestra przygotować telewizyjne show! To był niesamowity czas! Poznaliśmy mnóstwo ludzi, uczestniczyliśmy w licznych warsztatach, udzielaliśmy wywiadów i kręciliśmy teledyski. Świetnie się bawiliśmy, ale przede wszystkim nauczyliśmy się jednej bardzo ważnej rzeczy: na sukces pracuje CAŁA DRUŻYNA!