fbpx

Gotowy na kolejną przygodę?

AHOJ! OPOLSKIE

Paszport Młodego Odkrywcy

Dołącz do odkrywców!

sprzedanych egzemplarzy
0

#ahojOpolskie

Poznaj ilustrowany przewodnik turystyczny dla dzieci w każdym wieku.

Zbiór najciekawszych atrakcji Opolszczyzny, dzięki którym zobaczysz region z zupełnie nowej perspektywy.

PONAD 40 MIEJSC DO ODKRYCIA

W książeczce znajdziecie ciekawostki, zadania i zabawy, które urozmaicą spacer najmłodszym. 44 miejsca zebrane w 6 kategoriach: OPOLE | ZAMKI I PAŁACE | PRZYRODA I ATRAKCJE WODNE | MUZEA | ATRAKCJE DLA DZIECI. W Paszporcie oprócz miejsc znanych i lubianych znajdziecie także bogatą ofertę miejsc mniej wypromowanych, atrakcje biletowane oraz bezpłatne.

Każde miejsce zawiera ilustrację, lokalizację, krótki opis dopasowany do młodego odbiorcy, propozycję aktywności dla dziecka, zdjęcie i pieczątkę do pokolorowania. 

Dobra zabawa i edukacja w jednym!​

PASZPORT MŁODEGO ODKRYWCY to spersonalizowana książeczka. Na pierwszej stronie dziecko może wkleić swoje zdjęcie, podpisać się imieniem i nazwiskiem oraz wpisać swój wiek. 

Między kategoriami znajdziecie zabawy dla dzieci np. kolorowankę, labirynt lub wyszukiwarkę

Wspaniałe ilustracje!

Jeśli turystyczne przewodniki kojarzysz z nudnymi informacjami i nieciekawą oprawą graficzną, to koniecznie sięgnij po naszą książeczkę. Przekonasz się, że wycieczki po Opolszczyźnie to znacznie więcej niż jesteś w stanie sobie wyobrazić.

Masz go zawsze przy sobie​

Paszport został wydrukowany w formacie A6 (10,5 x 14,8 cm) tak, aby towarzyszył wam podczas każdej wyprawy. Zmieścił się do damskiej torebki i plecaka dziecka. Dzięki spiralom i grubym kartkom dzieci z łatwością mogą przeglądać kolejne strony i tak złożyć paszport by z obu stron znajdowała się jedna atrakcja

Publikacja powstała we współpracy z
Urządem Marszałkowskim Województwa Opolskiego

patronat medialny:

JEDYNY TAKI

PASZPORT MŁODEGO ODKRYWCY to książeczka w całości zaprojektowana i napisana przez założycieli bloga AHOJ Przygodo - Agnieszkę i Mariusza Majewskich.

„Włożyliśmy w ten projekt mnóstwo pracy i serducha. Jesteśmy pewni, że zadania sprawią wam dużo frajdy, a twoja rodzina zyska bezcenne wspomnienia”

Specyfikacja

Książka spiralowana. Wydrukowana na sztywnym papierze o gramaturze 250 g/m² ; Wymiary: 10,5 × 14,8 cm ; Liczba stron: 112

Jak wysyłamy?

Paszport wysyłamy w tekturowym opakowaniu.

Jak korzystać?

Wybierz jedno z 44 miejsc zawartych w przewodniku. Odkrywaj Opolskie i ciesz się wspólnie spędzonymi chwilami z rodziną!

OPINIE

Ponad 600 ocen Paszportów Młodego Odkrywcy

4,98
5/5
„PASZPORT jest świetny! Od wczoraj czytamy, przeglądamy, rozwiązujemy zadania, planujemy już wycieczki. Część miejsc dobrze znamy i nawet zadania do wykonania są już zaliczone, ale nic nie stoi na przeszkodzie wykonać je raz jeszcze 🙂 Super sprawa i świetny pomysł!”
„Zamówiliśmy paszport i jesteśmy zachwyceni! ❤️❤️❤️ Od razu domawiam kilka na prezenty dla dzieci z rodziny!”
„Wasz paszport jest znakomity! Obawiałam się, że moja 8 latka nie będzie zainteresowana, a tu takie zaskoczenie. Jak tylko odebrałyśmy z paczkomatu siedziała godzinę sama czytała i zaznaczała gdzie już byliśmy. Teraz nie ruszamy się do miasta bez paszportu! Świetna robota. Czekam na kolejne części. ”
„Pół rzeczy jeszcze nie znamy. Te place zabaw wyglądają super. Musimy odwiedzić te miejsca podczas następnej wizyty. Przewodnik pierwsza klasa. Tego ludzie potrzebują, jak jadą na zwiedzanie. :)”
„Genialny przewodnik - atrakcyjny dla dzieci i świetny na prezent! ”
„Przewodniki są fenomenalne!”
„Rewelacja, przewodnik świetnie wykonany zarówno wizualnie, jak i merytorycznie. Córka zachwycona, ja też.”
„Dzieci same wybierają co chcą zwiedzić, są zmotywowane do dalszych przygód. Serdecznie polecamy!”
„Wspaniały przewodnik dla dzieci. Zawiera atrakcje, które są dedykowane dla dzieci lub na wyjścia rodzinne. Szczególnie ciekawa dla dzieci jest możliwość odznaczania zaliczonych aktywności w odwiedzanym miejscu. Polecam.”
„Pięknie przygotowany przewodnik. Opisane są tam różnego typu miejsca. Można znaleźć inspirację na aktywny wypoczynek jak i również na spokojny wypad po mieście. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie”
„Największa rekomendacja - moja 5 latka sama wybierała miejsca do których chce pojechać 🙂 bardzo fajne opisy i propozycję”

39,90 zł

AHOJ! OPOLSKIE – Paszport Młodego Odkrywcy

Original price was: 39.90zł.Current price is: 34.90zł.

AHOJ! DOLNY ŚLĄSK – Paszport Młodego Odkrywcy

Original price was: 39.90zł.Current price is: 34.90zł.

AHOJ! WROCŁAW – Paszport Młodego Odkrywcy

Original price was: 39.90zł.Current price is: 34.90zł.

Gotowy na kolejne przygody? Sprawdź inne PASZPORTY MŁODEGO ODKRYWCY

JEŻELI SPODOBAŁ CI SIĘ NASZ PRODUKT, UDOSTĘPNIJ GO! BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO JAK:

✔ Polubisz naszą stronę na FACEBOOKU.
✔ Zajrzysz na nasz INSTAGRAM i konto na kanale YOU TUBE.