fbpx

🐑 ŁOWCA NA WYPASIE

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 2 Min Czytania

Gra terenowa dla całej rodziny!

AHOJ! Jak zwiedzać Szczyrk z dziećmi? Z grą terenową „Łowca na wypasie!” O co w tym chodzi? W mieście przy atrakcjach turystycznych ukryto 7 owieczek. Twoim zadaniem będzie ich odszukanie, zeskanowanie kodu QR i wpisanie na kartę gry odpowiedzi. Na prawdziwych łowców czeka oczywiście nagroda. Szukając szczyrkowskiego stadka, miniesz place zabaw, kawiarnie serwujące pyszne lody, dowiedz się, jak wygląda ławeczka beskidzka, zobaczysz największy w Polsce zbyrcok na Hali Skrzyczeńskiej, skocznię narciarską, 2 sanktuaria: MB Królowej Polski na Górce i św. Jakuba oraz staniesz na szczycie Skrzyczne! Łowca na wypasie to ciekawe atrakcje do odkrycia i mnóstwo zabawy dla całej rodziny!

POZNAJ ZASADY GRY

1️⃣ Karta gry
Karta to również mapka z zaznaczonymi 7 owcami. Otrzymasz ją w Informacji Turystycznej (ul. Beskidzka 41) lub pobierzesz w wersji elektronicznej i wydrukujesz we własnym zakresie.

2️⃣ Miejsca do odkrycia
Wybierz się na spacer lub wycieczkę w 7 punktów/atrakcji w dowolnej kolejności.

3️⃣ QR kod
Po przybyciu na miejsce odszukaj tablicy z kodem QR. Po zeskanowaniu go telefonem, zostaniesz przekierowany na stronę z opisem danej atrakcji.

4️⃣ Pytanie – odpowiedź
Pod opisem znajdziesz pytanie dotyczące tego miejsca. Odpowiedź wpisz w odpowiednim miejscu na karcie gry. Dodatkowo wpisz także imię dla (Ł)owcy.

5️⃣ Nagroda
Z kompletem odpowiedzi przyjdź do Informacji Turystycznej po upominek!

ŚCIĄGNIJ MAPKĘ Z NETA

Jeżeli chcesz wydrukować mapkę / kartę gry u siebie w domu — KLIKNIJ TUTAJ! 

Jeżeli masz taką możliwość, zachęcamy jednak, byś udał się do Informacji Turystycznej w Szczyrku na ulicy Beskidzkiej 41, ponieważ uzyskasz tam mnóstwo cennych informacji np. o aktualnych wydarzeniach w regionie i dostaniesz darmowe ulotki oraz mapki. Warto wiedzieć, że gra terenowa ŁOWCA NA WYPASIE ma dwie edycje: letnią i zimową. Chcesz uzyskać więcej informacji na temat gry terenowej? KLIKNIJ TUTAJ! 

Jeśli spodobał Ci się Nasz wpis UDOSTĘPNIJ GO PROSZĘ,
klikając w poniższy baner Facebooka lub Instagrama. 👇

🔹 Polub naszą strone na FACEBOOKU.
🔸 Zajrzyj na Nasz INSTAGRAM.
🔹 Obejrzyj więcej filmów na Naszym kanale YOU TUBE.

Udostępnij ten artykuł
Leave a comment