fbpx

GOjump Przygoda

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 4 Min Czytania

Chcesz przełamać swoje lęki i bawić się przy tym jak dziecko?

AHOJ!😃 Wczoraj odwiedziliśmy GOjump – Park trampolin Wrocław PRZYGODA! Miejsce wyjątkowe, mega kolorowe i wywołujące skrajne emocje! Miejsce, w którym spędzasz aktywnie czas z rodziną i sam stajesz się DZIECKIEM! To strefa rozrywki… W PIONIE! Ile tu się dzieje!!! GOjump PRZYGODA składa się z kilku stref:

🔹FUNCLIMB – ŚCIANKI WSPINACZKOWE – bajecznie kolorowe, o różnym poziomie trudności. Możemy wspinać się na plastry miodu, kolorowe balony, klocki LEGO czy wejść na sam szczyt palmy! Chłopcy oczywiście nie mieli z niczym problemu i przepadli całkowicie. Ja byłam jedyną osobą, która przy zdobyciu szczytu z powrotem schodziła na dół… 😂Hahahah… bałam się okropnie zaufać tej cienkiej lince i zjechać na sam dół!

🔸TOR PRZESZKÓD – PARKOUR – to labirynt kształtów, murków, ścian i poręczy. Na pewno widzieliście filmiki biegających po mieście „wariatów” skaczących po dachach, ławkach i innych elementach otoczenia. Dokładnie takim freakiem był Nasz trener Oskar Opatowski. Sprawdźcie jego kanał na YouTube! Chłopcy zaliczyli kilka upadków i potknięć, ale zupełnie ich to nie zraziło! Cały tor jest zabezpieczony elastyczną, profesjonalną podłogą. Upadki oczywiście bolą… ale mniej!!!🙈

🔹SPACER PO 5-metrowych PALACH i SKOK NA BANANA – są to dodatkowe atrakcje, ekstra płatne (+5zł) i dostępne od 5 roku życia. Spacer to przejście od najmniejszego do najwyższego palika. Jeden skok po drugim pokonujemy grawitacje aż znajdziemy się na samym szczycie – 5 metrów nad ziemią. Na tę atrakcje zdecydował się jedynie Mariusz i jego zdaniem było to dość łatwe.😁 SKOK NA BANANA to już inna bajka. Wchodzimy na sam szczyt, mniej więcej pod sufit hali, w którym mieści się GOjump i mamy za zadanie wejść na cienką blaszaną podstawę a następnie z niej skoczyć na oddalonego o 1.5m banana!😱Tu emocje już sięgały zenitu!!! Daliśmy radę, ale była to walka z własnymi lękami!💪

👉I jak było? Powiem szczerze, że to jedno z najfajniejszych miejsc, w jakich byliśmy.🏆 Coś zupełnie innego! Mogliśmy poczuć dreszczyk emocji i świetnie się bawić! Zaprzeczać prawom grawitacji, skakać z wysokości i pokonywać szalone, pionowe przeszkody! Początkowo trochę się bałam jak dzieci dadzą radę, czy to dla nich nie za wcześnie…?🙆‍♀️ Zupełnie niepotrzebnie! Ogarniali dużo lepiej ode mnie! Bardzo Wam polecam to miejsce!

❗️CO WARTO WIEDZIEĆ:
🔸GOjump PRZYGODA to nie to samo co GOjump! Jest osobno biletowana!
🔸Na teren „PRZYGODY” wchodzimy o pełnej godzinie.
🔸Weź ze sobą sportowe, wygodne buty i strój! My zdecydowaliśmy się na długie spodnie ze względu na specjalną uprząż do wspinaczki.
🔸Przed wejściem do strefy czekamy na trenera, który przeszkoli nas w bezpiecznym poruszaniu się po obiekcie i nauczy obsługi sprzętu.
🔸Wypożyczenie sprzętu: uprząż + kask jest bezpłatne
🔸Przeszkody specjalne: skok na banana i wejście na pale są dodatkowo płatne +5zł.
—————————————————————————–
🎫 Bilety można kupić z 5zł zniżką przez internet. Link do cennika – https://wroclaw.gojump.pl/cennik/
w tygodniu 10:00-22:00, w weekend 9:00-22:00
📌 ul. Jana Długosza 59-75, Wrocław

AHOJ!🎥 Łapcie filmik z GOjump – Park trampolin Wrocław ze strefy – PRZYGODA i zobaczcie wszystko to, czego nie oddały zdjęcia! 👉Zapraszam Was na Nasz kanał na YouTube! Chłopcy w filmiku debiutują przed kamerą, Mariusz chodzi po 5m PALACH a ja pod koniec filmiku SKACZE NA BANANA!🍌 Musicie to zobaczyć!🤣

https://youtu.be/dZWIJtqDHnQ

Udostępnij ten artykuł
Leave a comment