ZIELENIEC

Żegnamy Stary Rok

AHOJ!🏔️ Wiecie jak fajnie pomieszkać w górach?! 3 noce w Dusznikach Zdrój i białe szaleństwo w @zieleniecpl. Pięknie jest! 🌟 Jednodniowe wypady na stok to zupełnie co innego! Coś o tym wiem 👉 bo to Nasz „pierwszy” noclegowy wyjazd w góry! Od lat liczyło się tylko morze… ewentualnie jeziora i miasta… A tu proszę takie miłe zaskoczenie!👌 Wyjazd jak zawsze spontaniczny i bez większego przygotowania… baaardzo w Naszym stylu.

🎿  Ostatniego dnia dzieciaki zaliczyły PIERWSZĄ LEKCJE JAZDY NA NARTACH! Ale ja się bałam…🙈 Oczami wyobraźni widziałam Itka pedzącego „na strzałe…”😁 Dobrze, że Mariusz wziął sprawy w swoje ręce!

I JAK TO WYGLĄDA? 👉 Wybieramy szkółkę ➡️ wykonujemy rezerwację na daną godzinę ➡️ wypożyczamy sprzęt ➡️ i kupujemy karnet na wyciąg narciarski. Wszystko razem za osobę 125zł /1h I uważam to za bardzo dobrze wydaną kasę. Po pierwsze dziecko uczy się pod okiem specjalisty, nie zrazi się szybko, rodziców nie bolą plecy i mogą godzinę z wypiekami na twarzy oglądać postępy swoich dzieci.👌 Nie wiem czy uda Nam się całą rodziną jeszcze w tym roku zjechać samodzielnie ze stoku ale taki jest plan! 😁🏔️💪

❄️ A Wy kiedy planujecie zapisać swoje dzieci na 1 lekcję jazdy na nartach?

Dodaj komentarz