fbpx

BOBOLANDIA

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 3 Min Czytania

Na niepogodę najlepsze dmuchańce!

AHOJ!😃 Odwiedziliśmy nowo otwartą BOBOLANDIĘ! Nie byliśmy w starej lokalizacji, ale z galerii zdjęciowej widać, że większość atrakcji została przeniesiona na ulicę Opolską. Centrum zabaw znajduje się w ogrzewanej, przestronnej hali dostosowanej do najmłodszego klienta. Na miejscu znajdziemy takie atrakcje jak:
🔹dmuchańce – przeróżnych kształtów i wielkości
🔸strefę trampolin
🔹zjeżdżalnie” wulkan”
🔸małpi gaj
🔹armatki na sprężone powietrze
🔸ogródek z zabawkami dla maluszków
🔹ogródek z klockami
🔸zjeżdżalnie rolkową
🔹dmuchane boisko do piłki nożnej
🔸stoły bilardowe
🔹stół do ping ponga
🔸cymbergaj
🔹kilka automatów z grami

🚗Po terenie Bobolandii można jeździć nowiutkimi, stylowymi autkami. 🎨Pomalować sobie buźkę, zapleść kolorowe warkocze oraz zrobić zmywalny tatuaż. Jest tu co robić i dzieciaki na pewno nie będą się nudzić! 🌋Nasze chłopaki przepadli na ogromnej zjeżdżalni w kształcie wulkanu, stworzyli drużynę w bitwie na armatki powietrzne, długo nie chcieli wyjść ze strefy trampolin i potrenowali 🏂snowboard na zjeżdżalni rolkowej. A same dmuchańce? Które dziecko ich nie kocha! Na jednych mogli skakać, na drugie się wdrapywać a z kolejnych zjeżdżać. Byli zachwyceni i latali jak wariaty w tę i z powrotem.

👉Nam jednak brakowało w tym miejscu jakości. Miejsce niby nowe, czyste, odmalowane jednak budziło pewien niedosyt. To tak jakby porównywać zwykły osiedlowy plac zabaw do tych nowoczesnych, których we Wrocławiu powstaje coraz więcej (np. plac zabaw przy Żabiej Ścieżce). Sala niczym się nie wyróżnia, nie zachwyca, nie pozostawia efektu WOW! Nie nacieszysz tu oczu pięknymi dekoracjami i nie podpatrzysz najnowszych trendów w projektowaniu przestrzeni dla dzieci. Czy chłopcy to zauważyli? Oczywiście, że nie!🙈 Im się podobało i mogliby tam siedzieć cały dzień! A to dla takich miejsc najlepsza rekomendacja!

CO WARTO WIEDZIEĆ:
📌Adres: Opolska 188, Wrocław
Otwarte: Nd-Czw 10:00-19:00, Pt-Sob 10:00-20:00
📱Telefon: 71 793 77 44
🚗 Bezpłatny parking w pobliżu hali
💵 CENNIK: https://bobolandia.com.pl/cennik/
☀️ Hala jest ogrzewana. Dzieciaki mogą spokojnie biegać w krótkich rękawkach
🧥Na miejscu znjaduje się przestronna szatnia
🧦 Bobolandia to głównie dmuchańce pamiętajcie o skarpetkach, ściągnięciu pierścionków, kolczyków i strojów z metalowymi wstawkami np. jeansów
☕️ Na miejscu znajduje się restauracja i kawiarnia
🎂 Mieści się tu kilkanaście pokoi urodzinowych o różnorodnej tematyce

Udostępnij ten artykuł
Leave a comment