„Nauka czytania” + „SY-LA-BY”

Nauka Czytania Jeszcze Nigdy Nie Była Tak Prosta!

AHOJ!📖 Mam dziś dla Was 2 propozycje, które idealnie się uzupełniają. Pierwsza „Nauka czytania” jest przeznaczona dla dzieci, które zaczynają przygodę z literkami. Druga „SY-LA-BY” to gra edukacyjna. Obie pięknie wydane i zilustrowane. Kto rozpoznaje tę charakterystyczną kreskę? Tak! Tak! To właśnie Joanna Kłos stworzyła uwielbianego przez dzieci PUCIA. Dzięki temu książka od razu budzi Naszą sympatię a rysunki nie odciągają uwagi od czcionki.

ZALETY KSIĄŻKI:
🔸Wyraźna czcionka
🔹Duże odstępy między linijkami
🔸Ciekawe teksty o naturze, zwierzętach itp.
🔹Interesujące zadania do wykonania
🔸Elementy zabawy
🔹Znajome ilustracje

Książka podzielona jest na 3 wyraźnie części ułatwiające pracę z dzieckiem:
1️⃣Naukę liter
2️⃣Naukę sylab
3️⃣Czytanie całych słów, od najprostszych po bardziej złożone

🎲Gra edukacyjna „Sylaby – Nauka czytania” składa się z dwóch talii kart. Jedna talia zawiera 55 sylab, druga 55 spółgłosek. Zadaniem dziecka jest ułożenie ze swoich kart wyrazów. W zestawie znajdziemy również 4 propozycje gier dostosowanych do poziomu dziecka.

👨‍👩‍👦‍👦My bardzo polubiliśmy tę serie. Miko sam sięga po książkę i czyta nam do snu przeróżne historie o kobrze, mumiach czy huraganach. Ituś powoli zaczyna czytać sylabowo. Gra edukacyjna SY-LA-BY jest, więc idealnym dopełnieniem naszych literowych zmagań. Seria pomaga nam utrwalić litery, sylaby oraz czytanie krótkiego tekstu ze zrozumieniem. Jestem przekonana, że częsta zabawa z chłopcami pomorze Ignasiowi w nauce czytania i sprawi, że będzie to kolejna fajna, rodzinna, aktywność.

Tytuł: ,,Nauka czytania”
Autor: Agnieszka Łubkowska
Ilustracje: Joanna Kłos
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia Nasza Księgarnia – gry

Tags from the story
,

Dodaj komentarz