fbpx

SIEDLISKO BŁOMINKO

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 3 Min Czytania

⛵️ Warmia I Mazury

AHOJ! 🌞 Dziś – 1 września, nawet pogoda przypomina nam o końcu wakacji… Tyle pięknych chwil za nami! Zwiedziliśmy więcej niż mogliśmy sobie wyobrazić!
🇵🇱 Ciągnęło nas w Polskę i pragnęliśmy jak nigdy dotąd łapać każdą chwilę. Ciszyć się z najdrobniejszych rzeczy i spędzać czas w gronie ludzi, których kochamy. 🧡
To były piękne wakacje, które zostaną w naszych wspomnieniach na zawsze.

🌿 Do Siedliska Błominko trafiliśmy przypadkiem. O godzinie 18:00 będąc w okolicach Kazimierze Dolnego nie mieliśmy nawet zarezerwowanego noclegu! Ale żal było wracać… Błominko to był strzał w 10! Już samą trasę przez ciemny las, w okolicach północy będziemy wspominać latami! O poranku przywitała nas przemiła właścicielka Agata, 7 psów i 3 konie. Przez kolejne dni na terenie 26 hektarów panowała cisza i spokój, przyroda i my – nic więcej do szczęścia nie było potrzebne. Dla takich chwil warto żyć! 💚

Kilka słów od właścicielki Agaty Tyszkiewicz:
Błominko to legendarna kraina z dziecięcej pamięci, gdzie wszyscy są szczęśliwi, wokół jest pięknie i ma się dla siebie wzajemnie dobre słowo. Jest też brzeg jeziora, mnóstwo czystej przyrody, programowy reset i pełnowartościowy azyl dla ludzi i zwierząt.

Udało nam się to Błominko urzeczywistnić tu, w Rzecku, w otulinie lasów i pól, nad jeziorem, którego linia brzegowa należy do Siedliska. Zrobiliśmy sobie raj w starych 3 domach, przyjaznych psom i koniom, bo mają tu one tyle samo praw, co ludzie.

Przyjedźcie do nas po spokój, po oddech i możliwość dokończenia książki. Po rozmowę z kimś przyjaznym, po głaskanie konia i bieganie z psem, po reset totalny i nowe przyjaźnie. Przyjeżdżają do nas ludzie, którzy kochają zwierzęta. Możecie więc liczyć na najlepsze towarzystwo. Zapraszamy.”

” To, co musicie wiedzieć od razu: zazwyczaj jest u nas mnóstwo zwierzaków. Dlatego, że stworzyliśmy tu dla nich azyl, ale i z tego powodu, że właściciele bardzo lubią do nas przyjeżdżać. Druga sprawa: mamy własną linię brzegową, ale dziką, bez plaży i pomostu. Niemniej – pływa się w nim doskonale.

Oba
 budynki dla Gości są wiekowe i urokliwe, jakbyśmy byli na południu Włoch, a nie wśród warmińskich lasów. Każdy pokój to nasza perełka, inna od pozostałych. Zapraszamy Was do 6 pokojów, w Chacie Warmińskiej i Nad Stajnią, w których czekają miejsca dla 18 osób.”

Jeśli spodobał Ci się Nasz wpis UDOSTĘPNIJ GO PROSZĘ,
klikając w poniższy baner Facebooka lub Instagrama. 👇

🔹 Polub naszą strone na FACEBOOKU.
🔸 Zajrzyj na Nasz INSTAGRAM.
🔹 Obejrzyj więcej filmów na Naszym kanale YOU TUBE.

Udostępnij ten artykuł
Leave a comment