fbpx

PALMIARNIA

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 3 Min Czytania

Wałbrzyskie Ogrody Światła

AHOJ! 🌟 Dziś zabierzemy Was na wycieczkę do Wałbrzycha i pokażemy tegoroczną odsłonę Ogrodów Światła w PALMIARNI. Wieczorem, od godziny 16:30 można zwiedzać nie tylko egzotyczny ogród pełny kolorowych zwierząt ale również przepiękne, stare wnętrza szklarni.

👨‍👩‍👦‍👦 Naszym zdaniem iluminacje świetlne w Wałbrzychu spodobają się szczególnie rodzinom z dziećmi ponieważ jest tu po prostu baaaardzo kolorowo i przyjemnie. Co prawda ogromna, kuta brama wejściowa wygląda dość mrocznie ale tuż za nią zobaczysz egzotyczne zwierzęta oraz drzewa i rośliny podświetlone tysiącem lampek. Całość dopełnia muzyka i efekty dźwiękowe, które rozbudzą wyobraźnie nawet najbardziej, poważnych starszaków. 😀

🦒🐠🦩 Fajnym pomysłem na spędzenie czasu w Palmiarni jest liczenie zwierzątek lub ich odszukanie przez dzieci. Na miejscu będą kolorowe żółwie, rybki, papugi, małpy, flamingi, wynurzający się wieloryb, paw, krokodyl i nawet 4 metrowa żyrafa! Warto zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy ściance fotograficznej ozdobionej świecącymi lemurami oraz przy napisie PALMIARNIA. Wiecie jak to jest – rodzinnych fotek i pamiątek nigdy dość!

🌴 Dodatkową atrakcją Ogrodów Światła jest zwiedzanie wnętrza Palmiarni, które również rozbłysło tysiącem lampeczek. Jest tu bardzo ciepło więc można się ogrzać i przy okazji skosztować pysznych ciast i deserów w kawiarni POD PALMAMI.

CO WARTO WIEDZIEĆ:

  • ⭐️ Palmiarnia mieści się przy głównej drodze, zaraz przy rondzie na ulicy Wrocławskiej 158, 58-305 Wałbrzych
  • ⭐️ Wydarzenie potrwa do 28 lutego 2022 roku
  • ⭐️ Obiekt można zwiedzać w godzinach: niedziela – czwartek od 16:30 do 20:00 oraz piątek – sobota od 16:30 do 21:00 
  • ⭐️ Bezpłatny parking znajduje się przed Palmiarnią
  • ⭐️ Bilety możesz kupić na miejscu w kasie biletowej lub przez internet KLIKAJĄC TUTAJ!
  • ⭐️ Warto kupić bilet łączony KSIĄŻ + PALMIARNIA
  • ⭐️ Kasy biletowe znajdują się tuż za bramą wejściową 
  • ⭐️ W Palmiarni znajduje się kawiarnia POD PALMAMI serwująca pyszne ciasta i kawę

🌴 Ogrody Światła można podziwiać także w ZAMKU KSIĄŻ. Jest to dodatkowo płatna atrakcja. Można też zakupić bilet łączony. Czy warto? Sprawdziliśmy to! Zobacz post KLIKAJĄC TUTAJ!

Jeśli spodobał Ci się Nasz wpis UDOSTĘPNIJ GO PROSZĘ,
klikając w poniższy baner Facebooka lub Instagrama. 👇

🔹 Polub naszą strone na FACEBOOKU.
🔸 Zajrzyj na Nasz INSTAGRAM.
🔹 Obejrzyj więcej filmów na Naszym kanale YOU TUBE.

Udostępnij ten artykuł
Leave a comment