fbpx

PLANTACJA TWOJA CHOINKA

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 3 Min Czytania

Rodzinna Wyprawa po Choinkę

AHOJ! 🎄 5 grudnia mieliśmy jedno z naszych ulubionych zadań, bez których nie wyobrażamy sobie świąt, brzmiało: udekoruj bożonarodzeniową choinkę. Od lat kupowaliśmy drzewko od miejskich wystawców, co z magią świąt miało mało wspólnego dlatego, gdy w zeszłym roku pierwszy raz odwiedziliśmy plantację Twoja Choinka wiedziałam, że o to właśnie, tworzy się nasza nowa tradycja 😊 Tak też było i w rym roku!

📌 Plantacja mieści się w Zawoni, blisko Trzebnicy i niedaleko Wrocławia. Można na niej samodzielnie ściąć choinkę (świerk srebrny), a uwierzcie mi nie ma nic bardziej świątecznego, niż wspólne wybieranie choinki. Na miejscu są rękawice i piły oraz obsługa, która pomaga w zapakowaniu drzewka w siatkę ochronną. Dodatkowo można pobiegać między tysiącem ośnieżonych drzewek, usiąść przy ognisku, zrobić sobie fotkę na ściance i spędzić cudowny czas z rodziną. 😍

Bardzo polecamy się tam wybrać. Właściciele plantacji Twoja Choinka zadbali o wszystko! Są nawet koce i ciepła kawka. 😊 Na plantacji panuje niesamowity świąteczny klimat!

🔥 Jeżeli chcecie spędzić czas przy ognisku to pamiętajcie o zabraniu swojego kosza piknikowego. Stoły, ławki i kijki do smażenia kiełbasek są przy każdym z 3 stanowisk ale jedzenia na miejscu nie kupicie. ☕️ Inaczej ma się sytuacja z aromatyczną kawą! Na plantacji stoi Bike Cafe z małą czarną na wynos prosto z kawiarni rowerowej.
 
🎄 Po choinkę możecie jechać codziennie do 23 grudnia w godzinach od 9.00 do 16.30.
💶 Cena choinek naszym zdaniem jest ciut niższa niż u wrocławskich wystawców ale za to niesie za sobą bezcenne chwile. Bo czy można wycenić samodzielne ścieńcie drzewka, ogrzanie się przy ognisku i spedzenia mile czasu w gronie rodzinnym? Oczywiście że nie! To są emocje i przeżycia, które budują nas i zostają na całe życie! 💳 Aaaaa! I co ważne – MOŻNA PŁACIĆ KARTĄ
 
CENNIK W ROKU 2021:
💶 Świerk srebrny cięty od 1,20m do 2,5m w cenie 70zł-200zł
💶 Jodła kaukaska cięta od 1,5m do 3,0m w cenie 120zł-290zł
💶 Świerk srebrny w doniczce od 70cm do 180cm w cenie 70zł-160zł
 
W sprzedaży są również drzewka powyżej 3 metrów

Jeśli spodobał Ci się Nasz wpis UDOSTĘPNIJ GO PROSZĘ,
klikając w poniższy baner Facebooka lub Instagrama. 👇

🔹 Polub naszą strone na FACEBOOKU.
🔸 Zajrzyj na Nasz INSTAGRAM.
🔹 Obejrzyj więcej filmów na Naszym kanale YOU TUBE.

Udostępnij ten artykuł
Leave a comment