fbpx

PARK ILUMINACJI W ZAMKU TOPACZ

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 3 Min Czytania

🌟 Zima W Zamku Topacz

AHOJ! ✨ Już dziś wielkie otwarcie Parku Iluminacji – „Podróż do Krainy Wyobraźni” w Zamku Topacz we Wrocławiu. Wydarzenie powstało w ramach akcji „Zima w Zamku Topacz”. 👨‍👩‍👦‍👦 To idealne miejsce na rodzinny spacer w niesamowitej, bajkowej atmosferze. 🌟 Zobaczycie miliony punktów świetlnych, posłuchacie nastrojowej muzyki, wybierzecie się w podróż w najdalsze zakątki świata i krainy z bajek. 👧🧒 Atmosfera przygody oraz tematyczne łamigłówki przysporzą mnóstwo radości dzieciom!

ATRAKCJE W ZAMKU TOPACZ:
🔹 Park Iluminacji – „Podróż do Krainy Wyobraźni”
🔸 Multimedialne widowisko „Kamienie milowe motoryzacji”. 15-minutowe show, w którego czasie w atrakcyjny, zabawny sposób pokazanych zostanie 10 pojazdów, które napisały historię polskiej i światowej motoryzacji
🔹 Wystawa „Skąd się wzięła Syrenka”, na której prezentowane są unikatowe pojazdy z wielu polskich i zagranicznych kolekcji. Na wystawie zobaczysz 40 unikalnych pojazdów, które nigdy dotąd nie były prezentowane razem.
🔸 Widowisko „Kamienie milowe motoryzacji” oraz wystawa „Skąd się wzięła Syrenka” będą dostępne natychmiast po zniesieniu rządowych ograniczeń w zakresie wstępu do instytucji kulturalnych.
CO WARTO WIEDZIEĆ:
📌 Zamek Topacz, Główna 12, 55-040 Ślęza
⏰  Wystawa potrwa do niedzieli 28 lutego 2021 roku. Godziny otwarcia: Pon-Czw 16:00-21:00, Pt-Niedz 16:00-22:00. Organizatorzy przeznaczyli na zwiedzanie Parku Iluminacji 1h.
🚗 Wjazd na teren Zamku odbywa się przez główną bramę (Ślęza ul. Główna 12). Na terenie Zamku Topacz zapewniono odpowiednią ilość miejsc parkingowych. Organizatorzy proszą o nieparkowanie na terenie wsi Ślęza.
🎫 Bilety do kupienia TUTAJ oraz w Punkcie Sprzedaży Biletów, znajdującym się na terenie Zamku Topacz.
⭐️ Park Iluminacji – „Podróż do Krainy Wyobraźni” mieści się na terenie parku o wielkości 35 000 m2.
☕️🍪 Na dziedzińcu Zamku Topacz serwowane są na wynos ciepłe posiłki i napoje.
🌟 Wystawa w parku iluminacji to 11 stref lub stacji tematycznych zindywidualizowana scenerią i oprawą muzyczną.
🗺 Dzieci na wejście dostają mapki z zagadkami do rozwiązania.
❗️ UWAGA! Park położony jest blisko stawu, który nie jest zabezpieczony barierkami. Musicie bardzo uważać na swoje dzieciaki i nie spuszczać ich z oczu!
🐕 Zakaz wprowadzania zwierząt na teren Parku Iluminacji.
🎟 Bilety Pon-Czw: dla dzieci poniżej 3 lat – 1zł, ulgowy 19zł, normalny 24zł, rodzinny 75zł
🎟 Bilety Pt-Nd: dla dzieci poniżej 3 lat- 1zł, ulgowy 24zł, normalny 29zł, rodzinny 95zł . W tygodniu bilet rodzinny jest o 20 zł tańszy.
🎟 2 zł z każdego biletu przeznaczone jest na cele charytatywne dla dwóch ośrodków dla dzieci ZOL w Jaszkotle oraz ZOL w Wierzbicach.
⚠️ Wszystkie atrakcje Parku Iluminacji są w pełni bezpieczne i bezdotykowe, a organizacja zwiedzania uwzględnia wszelkie zasady postępowania wymagane i wskazane w okresie pandemii Covid.

Jeśli spodobał Ci się nasz wpis UDOSTĘPNIJ GO PROSZĘ,
klikając w poniższy baner, Facebooka lub Instagrama. 👇

🔹 Polub naszą stronę na FACEBOOKU.
🔸 Zajrzyj na Nasz INSTAGRAM.
🔹 Obejrzyj więcej filmów na naszym kanale YOU TUBE.

Udostępnij ten artykuł
Leave a comment