fbpx

FARMA ILUZJI

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 6 Min Czytania

✨ Edukacja Przez Zabawę!

AHOJ! 😀 Dzisiaj zabierzemy Was do niezwykłego parku rozrywki, który łączy edukację ze świetną zabawę dla całej rodziny! Farma Iluzji to park rozrywki dla całej rodziny. Na ponad 6 hektarach pięknego, częściowo leśnego terenu umieszczono kilkadziesiąt wyjątkowych atrakcji. 🧐 Park rozrywki to miejsce, w którym Wasze oczy wielokrotnie zobaczą coś, czego tak naprawdę nie ma! Gdzie zadacie sobie pytanie: jak to możliwe?! Zaskoczenie i ogromny zachwyt sprawią, że odkrywanie kolejnych atrakcji Farmy Iluzji stanie się dla Was niesamowita frajdą!

👨‍👩‍👦‍👦 W Farmie Iluzji na dobrą zabawę mogą liczyć zarówno dzieci jak i rodzice. Dla małych są place zabaw, kolejki, karuzele. Dla dużych świat iluzji i Kopalnia Złota. Najbardziej charakterystyczną konstrukcją FARMY ILUZJI jest oczywiście 🏠 Latająca Chata Tajemnic oraz 🪑 Meble Olbrzyma, które zadziwią zarówno dzieci jak i dorosłych. Kolorowa scena zachęci do obejrzenia pokazu iluzjonisty a tematyczne place zabaw do beztroskiej zabawy. W parku rozrywki poznacie również tajemnice Opuszczonej Kopalni, zwiedzicie Grobowiec Faraona, spróbujecie pokonać Tunel Zapomnienia i odnaleźć się w Labiryncie Luster. Atrakcji jest całe mnóstwo! Oto najważniejsze z nich (1️⃣ z 🔟):

1️⃣ Latająca Chata Tajemnic – prawdopodobnie jedyny na świecie budynek o takiej konstrukcji. Zobacz go na żywo!

2️⃣ Głowa na talerzu – zabawa troszkę makabryczna, ale efekt zaskoczenia gwarantowany. Świetne miejsce do robienia zdjęć.
3️⃣ Meble Olbrzyma – kolekcja mebli w skali 4:1. Tutaj poczujesz się jak krasnoludek!
4️⃣ Labirynt Luster – fantastyczna wędrówka po labiryncie, który ma setki niekończących się korytarzy. Tylko, które z nich są prawdziwe?
5️⃣ Sala Amesa – jedyna szansa, aby dziecko było większe od rodziców, a żona od męża (jeśli oczywiście w rzeczywistości tak nie jest).
6️⃣ Przewrócony pokój – poczuj się jak Spider-man i chodź po ścianie! Rewelacyjne miejsce do niesamowitych zdjęć!
7️⃣ Tajemnica Opuszczonej Kopalni – 1 z 2 tuneli strachu w Farmie Iluzji. Do kopalni zjedziecie najprawdziwszą, górniczą windą i przy odrobinie szczęścia spotkacie ducha!
8️⃣ Grobowiec Faraona – wejdź do tajemniczego świata Władców Egiptu – ściślej do miejsca ich ostatniej podróży. Uwaga! Możliwe spotkanie z mumią!
9️⃣ Kolejka DRAGON 2.0 – Nowa wersja. Duże emocje ze smoczą niespodzianką.
🔟 Bajkowy Pałac Cieni – Odbij swój cień jak Piotruś Pan! W pałacu czekają na Ciebie także wspaniałe cieniowe dioramy. Odgadniesz jakie bajki przedstawiają?
👉 Na zwiedzanie FARMY ILUZJI koniecznie zarezerwujcie sobie cały dzień! My spędziliśmy na miejscu 7h i nie udało nam się zobaczyć wszystkiego. 🗺 Przy wejściu otrzymaliśmy mapkę obiektu i ruszyliśmy na poszukiwanie Latającej Chaty. Na wstępie zachwycił nas 💧 „lewitujący kran”, stolik, do którego można było wejść i dosłownie „podać swoją głowę na talerzu” oraz Muzeum Iluzji z pierwszymi doświadczeniami i zagadkami. 🏠 Niestety w Latającej Chacie spędziliśmy tylko chwilę gdyż przeciążenia były zbyt wysokie i bałam się, że na samym początku cała rodzina skończy z zawrotami głowy. 🥴 🪑 Meble olbrzyma były idealnym plenerem do zdjęć i tylko troszkę nam żal, że nie można było wejść na gigantyczne krzesło i stół by podziwiać park rozrywki z nieco inne perspektywy. 🚶‍♂️Kolejnym „hitem był lustrzany labirynt, do którego weszliśmy 4 razy i sale zmieniające perspektywę, w których chłopcy stali się więksi od swych rodziców. Świetnie bawiliśmy się również na Dragonie – mini rollercoasterze i 🎉 pokazie iluzjonisty – Macieja Pędy, który dużą dawką humory wprowadził nas w świat magii.
 
😱 Byliśmy również w 2 miejscach, które podniosły nam ciśnienie a chłopcy poczuli, co to strach. Opuszczona Kopalnia została wspaniale zaaranżowana, więc od razu podchwyciliśmy klimat grozy. Chłopcy dzielnie przeszli całą atrakcję, ale były dzieciaki, które zaraz po wejjściu do windy musiały zawrócić. 👻 Na końcu tej atrakcji czekał na nas duch – hologram, który grał na gitarze i śpiewał. Całość była świetnie przygotowana i aż się prosiło, aby obsługa danej atrakcji miała tematyczne stroje – atrakcje zyskałyby nową, jakość! 💀 Grobowca Faraona niestety nie udało nam się ukończyć… Chłopcy wystraszyli się pisków starszych dzieci i bardzo chcieli wyjść. Mamy więc okazję by odwiedzić Farmę Iluzji za kilka lat i sprawdzić jak obiekt się rozwinął.
CO WARTO WIEDZIEĆ:
📌 Mościska 9, 08-455 Trojanów.
W okresie wakacyjnym czynne codziennie. Od września w weekendy w godzinach od 10:00 do 18:00.
🚗 Przed wejściem do parku usytuowany jest bezpłatny parking.
🎫 Bilety zakupione on-line są tańsze o 5%.
🎟 Karta Dużej Rodziny 15% zniżki.
👉 Atrakcje w farmie iluzji podzielono na te związane z iluzją, strefę przygody, rozrywkową, rusz głową, aktywną zabawę, place zabaw, strefę zwierzaków i pokazy magii.
🍟 W FARMIE ILUZJI znajdziecie kilka stanowisk gastronomicznych (obiady domowe, pizzeria, Food Truck z hamburgerami, bar kowbojski z kurczakami, kuchnia polowa) oraz sklepik z pamiątkami.
🥗 Na teren Farmy Iluzji można wnosić własne jedzenie i picie. Do dyspozycji gości są ogólnodostępne ogniska i grille oraz ogromna ilość ław piknikowych.
🏊 W sezonie wakacyjnym otwarte jest kąpielisko – kilkanaście dmuchanych basenów i zjeżdżalni. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą stroju kąpielowego!
💵 Zaopatrzcie się w drobne! W kilku miejscach w Farmie Iluzji trzeba dodatkowo zapłacić np. za piłeczki do mini golfa.

Jeśli spodobał Ci się Nasz wpis UDOSTĘPNIJ GO PROSZĘ,
klikając w poniższy baner Facebooka lub Instagrama. 👇

🔹 Polub naszą strone na FACEBOOKU.
🔸 Zajrzyj na Nasz INSTAGRAM.
🔹 Obejrzyj więcej filmów na Naszym kanale YOU TUBE.

Udostępnij ten artykuł
Leave a comment