fbpx

ARKALANDIA

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 2 Min Read

💚 Pergola na wrocławskich Bielanach!

AHOJ! 😃 Gdy pierwszy raz zobaczyłam wizualizację „Arkalandii” zachwyciłam się i wiedziałam, że muszę zobaczyć to miejsce na własne oczy. Projektanci zaszaleli i zaprojektowali w tym miejscu nie tylko place zabaw, boisko i skatepark, ale również pergolę i amfiteatr! 😍 Centrum sportowo-rekreacyjne daje możliwość aktywnego wypoczynku zarówno osobom dorosłym jak i dzieciom. Czy nie brzmi to fantastycznie!? Komu się nie marzy tak zagospodarowana przestrzeń przed domem!?
 
🍂 Wiedziałam, że z energią naszych chłopców raczej nie poleżę na kocyku i nie poczytam książki, dlatego do auta zapakowaliśmy hulajnogi + deskorolki i zaraz po zajęciach ruszyliśmy na Bielany. Był środek jesieni, więc pergola przepięknie się przebarwiła i zachwycała odcieniami żółci i czerwieni. Na miejscu nie było za dużo osób, swobodnie skorzystaliśmy ze wszystkich możliwości, jakie daje rodzinom „Arkalandia”. A jest ich trochę! Zobaczcie sami! 👇
ATRAKCJE „ARKALANDII”:
🔸 Pergola
🔹 2 place zabaw
🔸 Skatepark
🔹 Wielofunkcyjne boisko
🔸 Amfiteatr
🔹 Scena
🔸 Siłownia zewnętrzna
🔹 Stół do pingponga
🔸 Miejsce na piknik, ognisko i grilla

👨‍👩‍👧‍👦
Arkalandia to świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Starsze dzieci oraz młodzież ucieszy skatepark, na którym mogą wyszaleć się na hulajnogach, deskorolkach oraz rowerach. Na maluchy czekają dwa ogrodzone place zabaw z huśtawkami, konikami, bujakami na sprężynach oraz piaskownicą – latem osłoniętą żaglem.
 
🚗 Nie jedźcie tu specjalnie kilkadziesiąt kilometrów. Pamiętajcie, że jest to po prostu ciekawie zagospodarowany skwer na obrzeżach miasta. Polecam połączyć wizytę w Arkalandi ze zwiedzaniem Zamku Topacz lub np. zakupami w IKEA.
CO WARTO WIEDZIEĆ:
📌 Fiołkowa 14, 55-040 Bielany Wrocławskie
📍 Obiekt należy do Gminy Kobierzyce
🚗 Z każdej strony kompleksu sportowo-rekreacyjnego znajduje się parking
🍨 Blisko znajduje się sklep Żabka oraz bistro z pysznymi lodami i kawą
❌ Brak toalety
Wizualizacja, która totalnie mnie zachwyciła!

Jeśli spodobał Ci się Nasz wpis UDOSTĘPNIJ GO PROSZĘ,
klikając w poniższy baner Facebooka lub Instagrama. 👇

🔹 Polub naszą strone na FACEBOOKU.
🔸 Zajrzyj na Nasz INSTAGRAM.
🔹 Obejrzyj więcej filmów na Naszym kanale YOU TUBE.

Share This Article
Leave a comment