KARTKA WIELKANOCNA DIY

🐰 Szablony do druku!

AHOJ! 🐣 To już czas! Ostatnia chwila, by wysłać kartki wielkanocne do bliskich. ✉️ Od lat wykonujemy je własnoręcznie i choć nie wyglądają tak idealnie jak sklepowe to, kto by się tym przejmował… Najważniejsze, że wkładamy w nie całe serce i świetnie się razem bawimy.
 
🎨 Wykonanie karki na pewno spodoba się dzieciakom. Farbki i paluszki pójdą w ruch! Przygotujcie sztywną kartkę papieru, farbki, wodę i chusteczki. 🖨 Wydrukujcie darmowe szablony z bloga – znajdują się poniżej. Wybierzcie ten, który najbardziej Wam się podoba i go wytnijcie. Zostało tylko nałożyć szablon na kartkę papieru przykleić lub przytrzymać i gotowe. Można działać!
Jak wykonać kartkę? 👉 Najważniejsze, by odbijać paluszki po krawędzi szablonu. Powiedz np. dziecku, że paluszkiem musi przykleić szablon do kartki. Najlepiej po każdym odpitym kolorowym odcisku palca, przetrzeć go chusteczką by nie brudził kolejnych farb.
 
🐥 Gdy już skończycie dekorowanie, całość pozostawiamy do wyschnięcia na kilka minut. W tym czasie można umyć dłonie, by już czystymi paluszkami powolutku podnieść wycięty wcześniej szablon. Kartka gotowa! Brawo Wy! Wystarczy na środku napisać życzenia i wysłać do bliskich.
 
🖊 Jeżeli chcecie, można także dorysować króliczkowi i pisklakowi oczka, domalować wzorzyste pisanki. Pamiętajcie tylko, że przy tak kolorowym podkładzie najlepiej trzymać się jednego koloru cienkopisu. Życzymy fajnej zabawy!

Jeśli spodobał Ci się Nasz wpis UDOSTĘPNIJ GO PROSZĘ,
klikając w poniższy baner Facebooka lub Instagrama. 👇

🔹 Polub naszą strone na FACEBOOKU.
🔸 Zajrzyj na Nasz INSTAGRAM.
🔹 Obejrzyj więcej filmów na Naszym kanale YOU TUBE.

Tags from the story
, , ,

Dodaj komentarz