fbpx

📚 „O RODZINNYM WĘDROWANIU”

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 3 Min Czytania

Jak zacząć chodzić z dziećmi po górach.

AHOJ! 📚 Dziś polecajka prosto z serducha, bo nie dość, że książkę napisała Monika Bronowicka, kobieta, którą bardzo cenię i podziwiam to jeszcze została wydana przez jedno z moich ulubionych wydawnictw @niespiesznie Niestety ta mała rodzinna firma promująca wartościowe, można nawet powiedzieć edukacyjne treści, postanowiła zawiesić działalność. Wszystkie ich książki do wyczerpania zapasów są na wyprzedaży. 

DLACZEGO WARTO KUPIĆ TĘ KSIĄŻKĘ?

Dlaczego warto kupić książkę Moniki „O rodzinnym wędrowaniu. Jak zacząć chodzić z dziećmi po górach”. Bo świetnie się ją czyta! Można powiedzieć, że pochłonęłam ją jednym tchem! Dowiesz się z niej mnóstwo ciekawostek na temat Sudetów (gór najbliższych sercu Monice i jej córeczce Uli), szlaków, schronisk oraz wyciągów. Autorka odpowiada na pytania, czemu warto wędrować po górach z dziećmi, kiedy zacząć, jakie szlaki wybrać i co najmłodszym pomaga w dotarciu do upragnionego celu. Dodatkowo każdy rozdział ma podsumowanie! Genialna sprawa dla tych, co czytają pobieżnie. 🙂 

WNĘTRZE KSIĄŻKI

🤝 Książkę wzbogaciła m.in. wywiadami z psycholożką, fizjoterapeutką, która radzi, jakie dobrać buty oraz ratownikiem GOPR-u, który przedstawia kodeks turysty górskiego oraz opowiada o tym, do jakich wypadków najczęściej wzywana jest pomoc na szlaku. 

👩‍💻 Drugoplanowymi bohaterami książki są również przyjaciele Moniki i blogerzy, w tym my, którzy chętnie dzielą się z Wami swoimi tipami podróżniczymi, opowiadają o swoich wpadający i obawach, dzięki którym wyciągnęli dla swoich rodzin cenne lekcje na przyszłość.

TO WAS ZASKOCZY!

📷 UWAGA! Wielu z Was może być zaskoczonych jednym faktem, dlatego postanowiłam o tym napisać. 🙂 W tym poradniku o górach nie ma ani jednego zdjęcia z wycieczek, ani jednego krajobrazu, czy szczytu! Czy to umniejsza książce? Absolutnie nie! Naprawdę każdą kolejną kartkę czyta się z ogromną przyjemnością. Bardzo polecam sięgnąć po tę pozycję i pozostałe z wydawnictwa @niespiesznie. Są to tytułu, dzięki, którym będziesz „bogatsza” o nową wiedzę, przemyślisz coś sobie i może na nowo poukładasz w głowie. Bardzo lubię ten rodzaj literatury i myślę, że Wam też przypadną do gustu.

Autorka: Monika Bronowicka 
Projekt okładki i skład: Michał Rokita
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nieśpieszne 
Objętość: 132 strony

Jeśli spodobał Ci się Nasz wpis UDOSTĘPNIJ GO PROSZĘ,
klikając w poniższy baner Facebooka lub Instagrama. 👇

🔹 Polub naszą strone na FACEBOOKU.
🔸 Zajrzyj na Nasz INSTAGRAM.
🔹 Obejrzyj więcej filmów na Naszym kanale YOU TUBE.

Udostępnij ten artykuł
Leave a comment