fbpx

Mamutíkův Vodní Park

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 3 Min Czytania

💦Olbrzymi MAMUT, park wodny i linowy w jednym miejscu? JASNE!

AHOJ!🇨🇿 Na początku wakacji wybraliśmy się na jednodniową wycieczkę do Dolní Morava – Mamutíkův Vodní Park w Czechach i wiecie, co? To zdecydowanie za krótko… Nie skorzystaliśmy nawet z połowy atrakcji! 🚗Z Wrocławia na teren Dolni Morava Relax and Sport Resort dostaniecie się w 2,5h i już na wstępie uprzedzam, że najlepiej wyruszyć z samego rana i zarezerwować na miejscu nocleg! Sprawdźcie sami ile tu się dzieje! 👉 Kliknij tutaj 

🛤 Główną atrakcją przyciągającą turystów jest oczywiście – Ścieżka w Obłokach. U jej stóp, znajduje się 💧 PARK WODNY MAMUTKA, który jest dzisiejszym bohaterem posta. Spędziliśmy tu ponad 3h i gdyby nie miły Pan, który poinformował nas, że pora wychodzić, szalelibyśmy dalej. Ten park się nie nudzi! Można tu spędzić cały dzień! 👣Park wodny przypomina naturalne place zabaw, wciągające dzieci w wir eksperymentów. Woda stanowi tu główny element zabawy. Można sterować jej przepływem przesuwając lub zamykając zastawki lub budując tamy. Wszystkie części parku są interaktywne, a goście mogą wszystko sami regulować, testować, przytrzymywać czy wprawiać w ruch. Na terenie parku znajdziemy mnóstwo interesujących urządzeń i maszyn jak np. jaz tyrolski, młyńskie koło, czy elektrownia wodna.

🐘 Ogromny, 13 metrowy MAMUT to symbol placu zabaw i jednocześnie największy model mamuta na świecie! Sam w sobie jest placem zabaw. Można wejść do jego wnętrza i zjechać po bardzo stromej, 24m trąbie! Mamut kryje liczne przejścia, labirynty i ciekawostki edukacyjne.

🤸‍♀️ Mamutíkův vodní park to także liczne zjeżdżalnie, huśtawki, domki dla dzieci, labirynty, ogromny park linowy, piaskowe doświadczenia, zadania sprawnościowe i wiele, wiele innych atrakcji.👏 To świetne miejsce na spędzenie wolnego czasu. W pobliżu huśtawka dla dorosłych, wieża do swobodnego spadania a także ścianka wspinaczkowa. Dolní Morava to miejsce niezwykłe! Na pewno będziemy tu wracać, bo jeden dzień to zdecydowanie za mało!🤩 Ukończono już spektakularny tor bobslejowy, z którego koniecznie musimy skorzystać! Nie widzieliśmy jeszcze Piaskowego Świata oraz Parku dla dzieci AMALKA, 🗻w zimie natomiast można skorzystać z nocnego zjazdu saneczkowego z samego szczytu góry! POLECAMY!

🍦☕️🥐Na terenie parku znajduje się sklepik z kawą, napojami, frytkami i lodami. W tym samym budynku zajduje się równiez toaleta.

🎫Za bilet zapłacimy kartą lub gotówką – korony czeskie. Dzieci do 90cm wchodzą za darmo. Cennik kliknij tutaj

Jeśli spodobał Ci się Nasz wpis UDOSTĘPNIJ GO PROSZĘ,
klikając w poniższy baner Facebooka lub Instagrama. 👇

🔹 Polub naszą strone na FACEBOOKU.
🔸 Zajrzyj na Nasz INSTAGRAM.
🔹 Obejrzyj więcej filmów na Naszym kanale YOU TUBE.

Udostępnij ten artykuł
Leave a comment