fbpx

PROGRAMY EDUKACYJNE – NETFLIX

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 2 Min Czytania

Gdy Już Wszystko Obejrzane! A Wy Macie Dość Kolejnego Odcinka Psiego Patrolu… 🤣

AHOJ! 🎬 Mam dla Was nasze ostatnie odkrycie! Edukacyjne SUPER PRODUKCJE dla dzieci na platformie NETFLIX! Są tak dobrze nakręcone, że z przyjemnością oglądamy je razem z dziećmi!
⚠️ Dajcie znać co u Was się sprawdza!

🔸 SPYTAJ MĄDROBOTY – propozycja dla przedszkolaków. Mądroboty to ciekawskie małe stworzenia, które mieszkają w naszych ekranach. Przeżywają wspaniałe przygody, odpowiadając przy tym na pytania zadawane przez dzieciaki.

🔹DZIECIAKI MÓŻDŻAKI (7+) – edukacja na najwyższym poziomie! Odcinek o SUPER BOHATERACH widzieliśmy już z 10x🙆‍♀️ Program odpowiada na takie pytania jak: „Czym są wspomnienia? Jak wielki jest Wszechświat? Co to są zarazki?”.

🔸 TY KONTRA DZICZ (7+) – Nasz numer 1️⃣! Jesteś w drużynie z samym Bear’em Grylls i decydujesz o losach wykonywanej misji! Tak, tak! To Ty tworzysz scenariusz odcinka i pomagasz głównemu bohaterowi przetrwać w bardzo trudnych warunkach! Program to szkoła 👣SURVIVALU! Pokazuje sposoby na przetrwanie z dala od cywilizacji, radzi jak unikać przeszkód, aby nie zatruć się albo nie paść ofiarą dzikiej zwierzyny.

🔹MALI DETEKTYWI – To coś dla miłośników zagadek! Czwórka bystrych dzieciaków zakłada własną agencję detektywistyczną, prowadzi wideobloga o swoich przygodach i rozwiązuje szkolne zagadki. Nasz Miko totalnie przepadł!przetrwanie z dala od cywilizacji, radzi jak unikać przeszkód, aby nie zatruć się albo nie paść ofiarą dzikiej zwierzyny.

Udostępnij ten artykuł
Leave a comment