fbpx

DEKORACJE URODZINOWE

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 4 Min Czytania

🎀 Proste, Tanie i Efektowne!

AHOJ! 🥳 Dziś przygotowałam dla Was nasz sposób na niezapomniane urodzinki dla dziecka. Pierwsza „stylizowana” impreza odbyła się na roczek Mikołajka i od tej pory zmienia się tylko motyw przewodni. 👉 Żeby wykonać dekoracje będziesz potrzebować: kolorowego papieru, drukarki, nożyczek, kleju, taśmy i sznurka. Ten podstawowy zestaw plastyczny pozwoli Ci stworzyć większość dekoracji. 🎈Żeby wzmocnić efekt dodaj kolorowe balony, tematyczne dekoracje: np. napis z klocków LEGO i naszą tegoroczną nowość – 🎉 piniatę. Zaangażuj w wykonanie dekoracji dzieci a zobaczysz, że organizacja urodzin będzie frajdą nie tylko dla nich!

URODZINY W STYLU MINECRAFT

JAK SIĘ ZA TO ZABRAĆ?: 1️⃣ z 🔟
1️⃣ Zacznijcie od wybrania stylu urodzin. Motywem przewodnim może być np. Psi Patrol, Świnka Peppa, Avengers, Kraina Lodu – coś, co w danym czasie interesuje dziecko najbardziej.
2️⃣ Znajdź w Internecie kilka głównych postaci z bajki, zapisz je na dysku i wydrukuj. Po co? Kolorowe kreskówki są jak przysłowiowa wisienka na torcie! Dzieci je uwielbiają! Nasze chłopaki przedstawiają zaproszonym gościom każdą z postaci.
3️⃣ Stwórzcie girlandę. Do jej wykonania będziecie potrzebować papieru kolorowego, taśmy klejącej i nożyczek. Najłatwiej wykonać prostokątną girlandę, ale to trójkątny kształt wygląda najefektowniej. Za pomocą ołówka i linijki rysujemy kształt i go wycinamy a następnie każdy element przyklejamy do sznurka za pomocą taśmy. Uwierzcie mi! Raz wykonana girlanda będzie Wam towarzyszyć przez kolejne 2-3 lata!
4️⃣ Wcześniej zapisane postaci pomniejsz i wydrukuj. Możesz wpisać je w koło lub w kwadrat. Kolorowe postaci wytnij a następnie doklej do nich za pomocą taśmy patyczki po szaszłykach. Gotową dekoracje powbijaj w babeczki lub owoce.
5️⃣ Zadbaj o to by obrus i talerzyki współgrały kolorystycznie z tematem waszej imprezy. Na przykład jak będziecie organizować urodziny w stylu Zygzaka najlepiej się sprawdzi obrus w kratkę, czerwony lub biały. My większość „gotowych” dekoracji kupujemy w Pepco.

URODZINY W STYLU ZYGZAK MCQUEEN

6️⃣ Wykonaj piniate. Żeby ją stworzyć będziesz potrzebować pudełka kartonowego, kleju, taśmy, bibuły i papieru kolorowego. Oklej karton (np. po butach) ponacinaną bibułą i udekoruj według wybranego stylu. Powinna się otwierać dołem a boczne ściany warto zastąpić cienkim papierem. Zamiast taśmy 2-stronnej użyj kleju. Do środka wrzuć cukierki i konfetti. Nie zapomnij o uchwycie do powieszenia!
7️⃣ Użyj wyobraźni i stwórz dodatkowe elementy dekoracyjne. Nasz miecz Minecraft był prawdziwym HITEM! Poszperaj trochę w internecie. Wpisz w wyszukiwarce w języku polskim i angielskim np: URODZINY W STYLU „PSI PATROL” DIY. Pinterest to prawdziwa kopalnia inspiracji!
8️⃣ Nadmuchaj i powieś balony.
9️⃣ Zorganizuj kilka zabaw dla dzieci: np. mini disco, tor przeszkód, babajaga patrzy itp.
🔟 SUKCES GWARANTOWANY! 🎊

URODZINY W STYLU PSI PATROL

CO Z TORTEM? 🎂 I tu są 2 opcje: zamawiamy albo pieczemy same. W cukierni można zamówić takie cuda, że szkoda jeść – takie piękne! 😂 Ja jednak, mimo że daleko mi do mistrza cukiernictwa sama tworzę torty dla chłopaków. Zawsze kosztuje mnie to duuużo stresu, bo „pieczenie” to nie moja bajka, ale ta satysfakcja na koniec jest bezcenna. Tort „Minecraft” dał tyle radości Ignasiowi, że żadne komentarze w stylu: „co to za dziwadło?” – kompletnie mnie nie ruszają. Lubię takie nowe wyzwania!

URODZINY W STYLU BLAZE I MEGAMASZYNY

URODZINY W STYLU LEGO PARTY

URODZINY W STYLU NINJAGO

URODZINY W STYLU NEXO NIGHT

URODZINY W STYLU LEGO NINJAGO

URODZINY W STYLU MARYNARSKIM

Jeśli spodobał Ci się Nasz wpis UDOSTĘPNIJ GO PROSZĘ,
klikając w poniższy baner Facebooka lub Instagrama. 👇

🔹 Polub naszą strone na FACEBOOKU.
🔸 Zajrzyj na Nasz INSTAGRAM.
🔹 Obejrzyj więcej filmów na Naszym kanale YOU TUBE.

Udostępnij ten artykuł
Leave a comment