fbpx

KALENDARZ ADWENTOWY INSPIRACJE

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 2 Min Czytania

⭐️ D ⭐️ I ⭐️ Y ⭐️

AHOJ! 🎁 Dziś pokażę Wam inspiracje na wykonanie kalendarza adwentowego. W poście znajdziecie: propozycje proste do wykonania i bardziej zaawansowane, zapakowane w woreczki, kartoniki lub koperty, bogato zdobione i minimalistyczne, powieszone na oknie, ścianie lub schodach. 😃 Wszystkie są piękne i nie można od nich oczu oderwać. Mam nadzieję, że w kilkunastu propozycjach znajdziecie coś idealnego dla Was!

🚪 Pierwszy własnoręcznie wykonany kalendarz adwentowy powiesiłam wysoko na drzwiach. Bałam się, że niespełna 2-letni Ignaś nie powstrzyma się przed otworzeniem wszystkich prezencików jednego dnia. 🎅 Dodatkowo by zachęcić chłopców do rozwiązywania zadań, powiedziałam im, że to Święty Mikołaj przygotował dla nich takie cudo! Teraz nie wyobrażamy sobie świąt bez kalendarza a chłopcy już pod koniec października dopytują kiedy pojawi się u nas w domu. 

🎄 Choć nie wyglądał on tak stylowo, jakbym sobie tego życzyła i daleko mu było do wypieszczonych Instagramowych pomysłów to zyskaliśmy coś niesamowicie istotnego – CZAS. Bezcenny wręcz CZAS tylko dla dzieci! Każdego dnia wygospodarowany na rozwiązywanie zadań umieszczonych w kolorowych pudełeczkach. 👉 Pamiętaj! Kalendarz adwentowy to doskonała zabawa i przemiły rytuał, który przygotuje Twoją rodzinę do Świąt.

👇 Poniżej kalendarz adwentowy z lat 2017 /2018 i 2019

Jeśli spodobał Ci się Nasz wpis UDOSTĘPNIJ GO PROSZĘ,
klikając w poniższy baner Facebooka lub Instagrama. 👇

🔹 Polub naszą strone na FACEBOOKU.
🔸 Zajrzyj na Nasz INSTAGRAM.
🔹 Obejrzyj więcej filmów na Naszym kanale YOU TUBE.

Udostępnij ten artykuł
Leave a comment