fbpx

VROCLINKI

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 3 Min Czytania

🍫 Prosty skład i obłędny smak!

AHOJ! Odwiedziły nas ostatnio 2 przeurocze Mikołajki, które od pierwszej chwili skradły nasze serca – @wroclawkobiecymokiem Wiecie jak to jest… poznajesz kogoś i od razu wiesz, że to fajny człowiek, z którym nadajesz na tej samej fali 😊 Tyle dobra, uśmiechu i humoru życzymy sobie i Wam od wszystkich! Mikołajki jak na magiczne osoby przystało przyniosły prezenty – 🎁 pudełko po brzegi wypełnione pyszną czekoladą. Nie taką zwykłą… tylko najpiękniejszą jaką w życiu widzieliśmy i to z naszego ukochanego Wrocławia! ❤️ Słodka paczka kryła same dzieła sztuki od VROCLINKI Zobaczcie sami! Będzie szkoda jeść! 😂

VROCLINKI SĄ NAPRAWDĘ WYJĄTKOWE!

🍫 Pochodzą z Wrocławia, gdzie od samego początku, czyli roku 2019, po dziś dzień są tworzone.
🍫 Każda pralinka i każda czekoladka wykonana jest ręcznie!
🍫 Słodycze wykonane są z najlepszych jakościowo składników. Nie ma w nich sztucznych aromatów, tłuszczu palmowego i konserwantów.
🍫 Łakocie są obłędnie pyszne, wyraziste w smaku i tak piękne, że żal je zjeść! 
🍫 Krótkie serie i niewielkie ilości zapewniają zawsze świeży i najwyższej jakości produkt. 
🍫 Nowe kompozycje smaków testowane są miesiącami. VROCLINKI bez przerwy eksperymentują, by zaskakiwać smakiem, rozpieszczać podniebienia i pomagać celebrować ważne dla Ciebie okazje.

🎁 Koniecznie wstąp do kawiarni przy ul. Krzyckiej 1c oraz zajrzyj do sklepu przy ul. Odrzańskiej 13. Nie będziesz mógł oderwać oczu od tych czekoladowych perełek! Dodatkowo jest jeszcze spora szansa na zakup świątecznych, czekoladowych prezentów, które zachwycą dosłownie każdego!

🍫 W ofercie VROCLINEK znajdziesz czekolady w aż 5 kolorach: mleczną, gorzką, białą, karmelową i nawet różową o nazwie ruby. Możecie zakupić czekolady wegańskie lub bez dodatku cukru!

🍫 Pralinki spod pędzla Vroclinek to istne działa sztuki! Wykonane są ręcznie i prócz klasycznych czekoladek tworzone są unikalne kształty i rzeźby. Nie powinny Was zatem zdziwić czekoladowe kwiaty, szpilki, wielkanocne zajączki i pisanki czy bożonarodzeniowe choinki i Mikołaje. Same cuda wianki!

🛍 Możecie również zamówić pralinki przez internet! KLIKAJĄC TUTAJ! Aktualnie trwa darmowa dostawa do paczkomatów Inpost przy zakupach powyżej 100 zł. Czas realizacji wydłużył się do 7 dni roboczych.

Jeśli spodobał Ci się Nasz wpis UDOSTĘPNIJ GO PROSZĘ,
klikając w poniższy baner Facebooka lub Instagrama. 👇

🔹 Polub naszą strone na FACEBOOKU.
🔸 Zajrzyj na Nasz INSTAGRAM.
🔹 Obejrzyj więcej filmów na Naszym kanale YOU TUBE.

Udostępnij ten artykuł
Leave a comment