fbpx

🤖 PIXEL XL

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 4 Min Czytania

Interaktywna mata do gry

AHOJ! ▪️ Czy wiecie, że PIXEL to najmniejsza część wyświetlanego obrazu prezentowana na wyświetlaczach urządzeń cyfrowych? XL oznacza z angielskiego Ekstra Large, czyli super wielki. Razem daje nam to zupełnie nowe miejsce na mapie Wrocławia — PIXEL XL. 👉 To interaktywna mata stworzona z kafli, które są polami do gier. Po włączeniu zamienia się w plac zabaw nowej generacji, gdzie wiek nie ma żadnego znaczenia. W PIXEL będziesz miał szansę sprawdzić się na kilku polach — sprawnościowym, logicznym oraz pamięciowym. Co wyróżnia to miejsce? Przede wszystkim to, że jest jedyne w Europie!!!  To nasz wrocławski rodzimy pomysł, który w pierwszej kolejności rozprzestrzeni się na Warszawę.

😀 PIXEL XL totalnie zachwycił naszych chłopców. 2h ciągłego biegania i skakania sprawiło, że mieli wypieki na twarzy, byli mokrzy jak szczury i nabawili się kilku odcisków na palcach, ale oczywiście chcieli jeszcze i jeszcze… Ciężko ich było wyciągnąć do domu. Itek nawet powiedział, że to najlepsza atrakcja we Wrocławiu a Miki, że to miejsce, w którym będzie chciał zorganizować urodziny. Recenzja wymarzona, która potwierdza tylko sukces tego niedawno otartego miejsca.

JAK UBRAĆ SIĘ DO PIXEL XL?
👚 Przede wszystkim wygodnie. Musicie wiedzieć, że nawet godzinna zabawa sprawi, że nieźle się zmęczycie. Wskazany jest strój sportowy, oddychający oraz skarpety antypoślizgowe. Możecie je kupić na miejscu, ale tak naprawdę wszystkie są dozwolone nawet z logo parku trampolin. 

JAK GRAĆ?
Do PIXEL możesz przyjść w kilka osób, jednocześnie grając z 7 kolegami. 8️⃣ osób to maksymalna ilość, jaka może brać udział w grze. Jeżeli jest Was więcej, możecie się zmieniać. Na początku wybieracie nazwę drużyny, grę, która was interesuje, wpisujecie liczbę graczy i zaczynacie rozgrywkę. Są takie, w których ze sobą rywalizujecie oraz takie, gdzie jesteście w jednej drużynie. Przy każdej grze, jest krótka instrukcja i filmik, dzięki któremu poznacie zasady. Jeżeli czegoś nie rozumiecie, osoby z obsługi bardzo chętnie wszystko wam wytłumaczą. 👉 Nam najbardziej podobała się INDIANA, gdzie musieliśmy zbierać złoto i unikać przeszkód. Oczywiście poziom trudności z każdą zaliczoną rozgrywką się zwiększa. Polecamy również MEMORY. W tej grze przez moment wyświetla nam się obrazek, który musimy odwzorować. 🏆 Najlepsze wyniki zapisują się w RANGKINGU PIXEL, aktualnie wygrywa oczywiście ekipa PIXEL.

NIE ZAPOMNIJ O PAMIĄTKOWEJ FOTCE!
📸 PIXEL ma specjalną tęczową matę do zdjęć. Poproście obsługę, a na pewno wam włączy. Zdjęcia będą mega pamiątką ze wspólnie spędzonych chwil.

CO WARTO WIEDZIEĆ:
📌 PIXEL,  Świdnicka 12 / Wrocław / obok Przejścia Świdnickiego i Pana Precla
🚗 Auto zaparkuj obok Opery lub na ogromnym parkingu Narodowego Forum Muzyki
💻 www.pixel-xl.com
☎️ 690 315 374
👩‍💻 Rezerwacje dokonujemy przez internet, KLIKNIJ TUTAJ! 
‼️ Do godziny 16:00 od poniedziałku do piątku jest najtaniej
💶 Cennik KLIKNIJ TUTAJ 
🧦 Na interaktywną matę wchodzimy w antypoślizgowych skarpetkach lub obuwiu zmiennym
👚 Ubierz się w wygodne sportowe ciuchy
🥤 Na miejscu jest bar, gdzie można kupić nie tylko wodę i soki, ale nawet piwo i przekąski typu popcorn. PIXEL jest miejscem rozrywkowym podobnym do kręgielni, gdzie każdy ma swoją przestrzeń do gry i miło spędza czas z przyjaciółmi
👦🏻 👦🏻 Gry zostały zaprojektowane od 1 do 8 osób. Jeżeli jest Was więcej, możecie się zmieniać
👶 W PIXEL są gry dla dzieci od 3 roku życia
🏆 Najlepsze wyniki są zapisane w rankingach. Aktualnie zwycięża ekipa PIXEL
📸 PIXEL ma specjalną tęczową matę do zdjęć

Jeśli spodobał Ci się Nasz wpis UDOSTĘPNIJ GO PROSZĘ,
klikając w poniższy baner Facebooka lub Instagrama. 👇

🔹 Polub naszą strone na FACEBOOKU.
🔸 Zajrzyj na Nasz INSTAGRAM.
🔹 Obejrzyj więcej filmów na Naszym kanale YOU TUBE.

Udostępnij ten artykuł
Leave a comment