fbpx

LOOPY’S WORLD WROCŁAW

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 3 Min Czytania

Największa Wrocławska Sala Zabaw

AHOJ! 🤸‍♂️ Loopy’s World Bielany – Wrocław to największe wrocławskie centrum rozrywki, w którym można aktywnie spędzić czas z dziećmi. W okresie zimowym jest to idealne rozwiązanie! Pomyślałam: „chłopcy wybiegają się przez 2h i pójdą szybko spać”🛌. Oczywiście taki był plan a skończyło się jak zawsze… Chłopcy są niezniszczalni i jak mało kto potrafią uśpić matkę 😴.

Loopy’s World jest przestronny, dwu poziomowy, to największy tor przeszkód, jaki w życiu widziałam! Dość trudny i trzeba się namęczyć aby odnaleźć wyjście, ale dzięki temu czasochłonny. Rodzice mogą bawić się razem z dziećmi, ponieważ konstrukcje wytrzymują obciążenie 180kg. Wypróbowaliśmy więc wszystko! Było ekstra! Oczywiście w przeciwieństwie do nich bałam się skorzystać z najdłuższych ślizgawek, ale doping dzieciaków był bezcenny! Razem z Mariuszem stworzyliśmy drużyny i stoczyliśmy bitwę na piankowe kulki. Chłopcy byli przeszczęśliwi! Podobał się nam tor saneczkowy🛷,przezroczyste podłogi zawieszone kilka metrów nad ziemią i przeróżne ślizgawki, na których byliśmy ze 100 razy!

ATRAKCJE W LOOPY’S WORLD:
🔹 gokarty + 5zł
🔸 autka poduszkowe – bumper cars + 5zł
🔹 elektryczna kolejka + 5zł
🔸 4 trampoliny
🔹 kino 5D +15zł
🔸 boisko do gry w piłkę nożną i koszykówkę
🔹 wydzielone miejsce do budowania olbrzymich piankowych konstrukcji z klocków

🍽 Na dolnym poziomie znajduje się restauracja i pokoje urodzinowe 🎂, a na górnym: sensoryczna strefa maluszka, miejsce dla 2-latków z przystosowanymi dla ich wzrostu atrakcjami oraz 🎮olbrzymia strefa gier komputerowych.

💵 Za bilety wstępu zapłaciliśmy w sumie 64zł. Rodzice zawsze wchodzą za darmo a dzieciaki w tygodniu płacą po 32zł. Dobra wiadomość dla maluszków! – dzieciaki (do roczku) oraz starszaki (od 13 roku życia) również bawią się za darmo! 😁

Nam się bardzo podobało! Wspólna zabawa jest super 😍 Loopy’s World to zdecydowanie najlepsze centrum rozrywki, w jakim byliśmy. Przez swoją olbrzymią powierzchnię nie odczuwa się obecności innych dzieci, nie jest tak głośno… Natomiast dzięki niezliczonym atrakcjom cały czas coś się dzieje! Na pewno tam wrócimy! Było ekstra!

Jeśli spodobał Ci się Nasz wpis UDOSTĘPNIJ GO PROSZĘ,
klikając w poniższy baner Facebooka lub Instagrama. 👇

🔹 Polub naszą stronę na FACEBOOKU.
🔸 Zajrzyj na Nasz INSTAGRAM.
🔹 Obejrzyj więcej filmów na Naszym kanale YOU TUBE.

Udostępnij ten artykuł
Leave a comment