fbpx

PLAC ZABAW NA ZALESIU

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 2 Min Czytania

Drewniana Ciężarówka Zaparkowała Na Placu Zabaw Dla Dzieci!

AHOJ!😀 Mam dla Was kolejny pięknie położony plac zabaw z cyklu NAJLEPSZE PLACE ZABAW WE WROCŁAWIU! 🌳🌲🌿 Tym razem odwiedziliśmy wrocławskie Zalesie. Plac zabaw podzielony jest na 4 części:

🔹DREWNIANA – ta zdecydownie najbardziej sie nam podoba!😍 Zachwyca stylem i pomysłem. Jest tu wszystko: mostki, domki, ślizgawka, huśtawki, bazy, mnóstwo przejść i możliwości prócz – CIENIA😕 Niestety przez cały nasz pobyt (15:00-19:00) drewniana część placu zabaw w słońcu…😒 Może z rana jest lepiej… Dajcie znać!

🔹CZĘŚĆ WSPINACZKOWA – zacieniona, schowana nieco w tyle, metalowa – to mnóstwo przeszkód do pokonania, frajda dla tych co lubią się wspinać i łapać równowagę.

🔹CZĘŚĆ WSPINACZKOWA DLA MŁODSZYCH DZIECI – niestety zlokalizowana również w pełnym słońcu – zasada ta sama, pochylenie, równoważnie, metalowe rurki i różne poziomy wysokości.

🔹METALOWA – zacieniona, z pająkiem do wspinania, ślizgawką, huśtawką wahadłową, okrągłą i drewnianym domkiem. Ta część niczym specjalnym się nie wyróżnia. Plac zabaw jakich wiele we Wrocławiu.

CO WARTO WIEDZIEĆ:
📌 Wrocław, między ulicami: aleja Ludomira Różyckiego – Fryderyka Chopina
🚗 Parking bezpłatny w okolicach parku.
❌ W pobliżu brak restauracji, kawiarni, sklepu.
👟 Plac zabaw położony w całości na żwirku, warto więc zadbać o odpowiednie obuwie.
🔹 Plac Zabaw z wyraźnym podziałem na 4 części (wszystkie opisane wyżej).
🔹 Wokół mnóstwo polan do piknikowania i zabawy.

Udostępnij ten artykuł
Leave a comment