fbpx

SALA ZABAW FIKOŁKI

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 2 Min Czytania

👉 Kolorowy Świat Dziecka we Wroclavi

AHOJ! 👶👧🧒 Odwiedziliśmy wczoraj jedną z naszych ulubionych sal zabaw Fikołki. Dzieciaki już nie mogły się doczekać wielopoziomowej konstrukcji, licznych ślizgawek i zjazdów na pontonach. Uwielbiają tu przychodzić i po przekroczeniu drzwi dosłownie znikają nam z oczu. Zwykle jednak miejsce było zatłoczone, stoliki w kawiarni zajęte i panował radosny gwar. Wczoraj, w dobie koronawirusa było pusto i cicho. Nasza rodzina + matka z młodszym dzieckiem, które bawiło się w strefie maluszka. Trochę to było przerażające, ale zarazem dało olbrzymie pole do niczym nieograniczonej zabawy! 🤸‍♀️Chłopcy mieli cała salę dla siebie! Istny RAJ! Śmiechom i radosnym piskom nie było końca! Po godzinie wyszli cali mokrzy, z wypiekami na twarzy i szczęśliwi! 👌Mocno trzymam kciuki za Fikołki, bo bardzo dbają, o jakość usług i mają ciekawą propozycję warsztatową dla dzieci.

ATRAKCJE DLA DZIECI W FIKOŁKACH:
🔹 Wielopoziomowa konstrukcja do zabawy.
🔸 Kilka rodzajów zjeżdżalni.
🔹 Zjazd na pontonach.
🔸 Tyrolka.
🔹 Sieć Spidermana.
🔸 Labirynt i tor przeszkód.
🔹 Kącik malucha, który sąsiaduje z kawiarnią. Dzięki temu rodzice mogą mieć dzieciaki na oku.
🔸 Boisko do piłki nożnej.

CO WARTO WIEDZIEĆ:
📌 Wroclavia / ul. Sucha 1, Wrocław / poziom +2
🚗 Parking – Wroclavia
💵 Cennik – kliknij tutaj
💳 Fikołki honorują Kartę Dużej Rodziny.
▪️ Na wielopoziomowe konstrukcje mogą wchodzić tylko dzieci do 11 roku życia. Maluchy albo będą musiały dzielnie same przejść labirynt albo pobawić się wyłącznie w strefie malucha.
▪️ Na miejscu jest kawiarnia z pyszną kawą. Można zamówić też gofry i ciasta.
▪️ W Fikołkach można zakupić prezenty z seri Super Zings oraz drewniane zabawki JONAD.
▪️ Fikołki organizują liczne warsztaty dla dzieci: kulinarne, teatralne, naukowe. Półkolonie oraz liczne zajęcia: z robotyki, sensoryczne, adaptacyjne, ogólnorozwojowe itp.
🎂 W Fikołkach zorganizujecie urodziny dla dziecka. Do wyboru są 3 sale urodzinowe. W sprzedaży są również tematyczne pinaty.

TAGGED:
Udostępnij ten artykuł
2 Komentarze