fbpx

PASZPORT MŁODEGO ODKRYWCY

Agnieszka Majewska
Agnieszka Majewska 3 Min Czytania

AHOJ! WROCŁAW

AHOJ! 📒 Wszystko zaczęło się pół roku temu gdy pojawił się pomysł na stworzenie ilustrowanego przewodnika dla dzieci. Od razu przeszliśmy do realizacji. Covid zabrał nam wszystkie zlecenia fotograficzne, ale dał nam czas… Ja pisałam teksty, Mariusz rysował i robił zdjęcia. Gdy tylko restrykcje zostały poluzowane, sprawdziliśmy z naszymi chłopcami atrakcje, które zostały na liście. ❤️ Wszystko po to, aby rodziny z dziećmi miały radość z odkrywania miejsc, które na to zasługują.

👉 Dzięki współpracy z Urzędem Marszałkowskim Dolnego Śląska mogliśmy zrealizować nasz cel i spełnić marzenia! 🙌🏻
📙 AHOJ! WROCŁAW – „Paszport Młodego Odkrywcy” to ilustrowany przewodnik dla rodzin z dziećmi. Paszport zawiera opis 30 miejsc do odkrycia, ciekawostki, zadania i zabawy, które urozmaicą spacer najmłodszym. Przepiękna grafika, moc informacji, a przede wszystkim kopalnia pomysłów na spędzenie czasu we Wrocławiu.
 
📨 Nie czekaj tylko zamów już dziś w promocyjnej cenie! (tylko do końca stycznia 2021). 🎁 W celu zamówienia przewodnika kliknij – TUTAJ Chcesz poznać więcej szczegółów kliknij – TUTAJ
🔎 CO WARTO WIEDZIEĆ:
🗺 Paszport to kopalnia pomysłów na spędzenie czasu we Wrocławiu i gotowy plan na zwiedzanie miasta!
📒 Pozwala odkrywać WROCŁAW po swojemu, w dowolnej kolejności i zgodnie z zainteresowaniami.
👶👧🧒 Na pierwszej stronie Paszportu dziecko może wkleić swoje zdjęcie, podpisać się imieniem i nazwiskiem oraz wpisać swój wiek.
💡 W książeczce znajdziecie ciekawostki, zadania i zabawy, które urozmaicą spacer najmłodszym. Wszystko zebrane w pięciu kategoriach: MIEJSCA | PLACE ZABAW | PARKI I OGRODY | MUZEA i ATRAKCJE DLA DZIECI.
🖼 Każde miejsce zawiera ilustrację, lokalizację, krótki opis dopasowany do młodego odbiorcy, propozycję aktywności dla dziecka, zdjęcie i pieczątkę do pokolorowania.
🎨 Między kategoriami znajdziecie zabawy dla dzieci np. kolorowankę, labirynt lub wyszukiwarkę​.
🎒 Paszport zmieści się do damskiej torebki i plecaka dziecka. Dzięki spiralom i grubym kartkom dzieci z łatwością mogą przeglądać kolejne strony i tak złożyć paszport by z obu stron znajdowała się jedna atrakcja.
 

Przygotowaliśmy dla was zestaw animowanych obrazków na Instagram i Facebook 👾  GIF’y przedstawiają miejsca, które znajdziecie w Paszporcie Młodego Odkrywcy. Więcej informacji pod linkiem – TUTAJ!

Jeśli spodobał Ci się nasz wpis UDOSTĘPNIJ GO PROSZĘ,
klikając w poniższy baner, Facebooka lub Instagrama. 👇

🔹 Polub naszą stronę na FACEBOOKU.
🔸 Zajrzyj na Nasz INSTAGRAM.
🔹 Obejrzyj więcej filmów na naszym kanale YOU TUBE.

Udostępnij ten artykuł
Leave a comment